SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem RAVEFASHION.cz přináší neokoukanou soutěž o sluneční brýle dle vlastního výběru. Objev svět originální módy a stylu, se kterým nezapadneš. Z široké nabídky si snadno vybereš ty správné kousky pro každou příležitost a roční období.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem RAVEFASHION.cz přináší neokoukanou soutěž o sluneční brýle dle vlastního výběru. Objev svět originální módy a stylu, se kterým nezapadneš. Z široké nabídky si snadno vybereš ty správné kousky pro každou příležitost a roční období. Kdy jindy přece oživit šatník, než nyní s příchodem hezkého počasí!

Vyhraj jedny ze slunečních brýlí a oživ svůj image! Dokážeš najít odpověď na soutěžní otázku?

Vyhraj jedny ze slunečních brýlí a oživ svůj image! Dokážeš najít odpověď na soutěžní otázku?

Móda pro lidi s osobností

Chceš zapadnout jako šedá myška, nebo budeš raději zářit s každým krokem? RAVEFASHION.cz má jasnou odpověď a v jeho nabídce najdeš nejen sluneční brýle v různých designech, ale i celou řadu dalších fashion lahůdek od různých výrobců. Při brouzdání jednotlivými kategoriemi narazíš na značky, které možná ani neznáš. Pokud stejně jako já nefandíš šedým kolekcím z oděvních řetězců, dokážeš takovou záruku originality ocenit. Neboj se lišit, protože právě díky takovým odlišnostem můžeš být opravdu sama sebou.

O co se hraje?

Na tři výherkyně čekají sluneční brýle dle vlastního výběru z e-shopu RAVEFASHION.cz, které se budou hodit jako ochrana před sluníčkem a módní nudou.

Soutěž končí už 29. dubna 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Eva Nolčová
Kristýna Konečná
Andrea Bátovská

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář