SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovou lékárnou Léky na internetu přináší atraktivní soutěž o tři slevové poukázky na 250 Kč. Výhru můžeš uplatnit na online nákup libovolného zboží od léků až po kosmetiku či potravinové doplňky. Neváhej ani chvilku a zkus své štěstí v letní soutěži, které záleží na tvém zdraví a kráse.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovou lékárnou Léky na internetu přináší atraktivní soutěž o tři slevové poukázky na 250 Kč. Výhru můžeš uplatnit na online nákup libovolného zboží od léků až po kosmetiku či potravinové doplňky. Neváhej ani chvilku a zkus své štěstí v letní soutěži, které záleží na tvém zdraví a kráse.

Poukázku můžeš využít na nákup libovolného zboží od léků až po kosmetiku. Neváhej a jdi do toho!

Poukázku můžeš využít na nákup libovolného zboží od léků až po kosmetiku. Neváhej a jdi do toho!

Vyhraj a nakupuj léky bezpečně!

Internetová lékárna Léky na internetu splňuje všechny podmínky pro prodej léčiv přes internet, takže si můžeš být na 100 % jistá její spolehlivostí a kvalitou. Nakupovat léky přes různá diskuzní fóra, lékárny bez povolení a soukromou inzerci se nejen nevyplácí, ale může to být i zdraví nebezpečné. Pokud tě zajímá víc, určitě si přečti tento článek. Zúčastni se soutěže o slevové kupóny a objev komfort nakupování léků online.

O co se hraje?

Ve hře jsou tři slevové kupóny na 250 Kč, které můžeš uplatnit na svůj nákup libovolného zboží v internetové lékárně Léky na internetu. Díky výhře si můžeš zdarma nebo se slevou objednat různé přípravky (na hubnutí, léčbu akné, posílení imunity…), přírodní produkty, kosmetiku a další léky či doplňky stravy. Záleží jen na tobě, co tě v široké nabídce osloví. Kupón je přenosný a jeho platnost je 1 rok po skončení soutěže.

Tato zdraví prospívající soutěž končí už 10. 8. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do odpovídání na jednoduchou otázečku.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Anna Pytlíková – slevový kupón
Michaela Kobíková – slevový kupón
Ilona Bartoňková - slevový kupón

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář