SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se slevovým serverem Amplión přináší exkluzivní soutěž o poukaz do salónu krásy v hodnotě 2500 Kč. Neváhej, najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a vyhraj hodnotný dárek, kterému to pod vánočním stromečkem bude rozhodně slušet.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se slevovým serverem Amplión přináší exkluzivní soutěž o poukaz do salónu krásy v hodnotě 2500 Kč. Neváhej, najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a vyhraj hodnotný dárek, kterému to pod vánočním stromečkem bude rozhodně slušet. Profesionální salon Body Calm nabízí širokou škálu služeb od těch klasických až po méně známé. Chceš je vyzkoušet?

Amplión

Amplión je slevový server, který každý den přináší zajímavé nabídky! Neváhej a využij skvělých slev ještě dnes!

Atraktivní slevy každý den

Slevový server Amplión se od konkurence liší hned v několika ohledech. Nemusíš mít obavy, že by tě některá z nabídek zklamala. Všechny slevy jsou pečlivě vybírány a každá akce přináší nový zážitek či produkt za zlomek původní ceny. Denně najdeš na serveru slevy určené speciálně pro nás ženy, ty nejzajímavější si navíc můžeš nechat zasílat pravidelně mailem. Pokud ti nebude stačit detail nabídky a velké množství doprovodných informací, můžeš se spolehnout na kvalitní zákaznickou podporu a bleskovou odezvu v diskuzi, ale také na facebooku. Právě pečlivý výběr nabídek a osobní přístup odlišuje Amplión od desítek pochybných slevových serverů, které se pouze snaží utržit zisk za slevy, jenž ve skutečnosti ani slevy být nemusí.

O co se hraje?

Na vítězku čeká poukaz do pražského salónu Body Calm v hodnotě 2500 Kč, za který si může užít libovolné služby. Body Calm garantuje profesionální přístup a kvalitu, jenž ocení každá žena. A co vše ti výhra umožní? Začít můžeš kosmetikou, manikůrou či pedikůrou. Pokračovat lze zastávkou v kadeřnictví, jenž nově nabízí masáž hlavy speciální technikou pro zlepšení struktury vlasů a celkové uvolnění, keratinizaci nebo prodlužování vlasů. Ve finále na tebe může čekat relaxační masáž. Chceš se raději dostat do kondice? Body Calm nabízí také kompletní řešení problémů s hubnutím a celulitidou formou speciálních programů založených na přístrojových procedurách, speciálních zábalech i intenzivní terapii. S takhle velkým výběrem služeb máš prakticky vyhráno, ať už si budeš chtít hýčkání užít sama, nebo daruješ vychytaný poukaz jako originální dárek.

Tato unikátní soutěž končí už 13. prosince 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Marie Krejčiříková – poukaz v hodnotě 2500 Kč

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář