SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Jitkou Válkovou přináší atraktivní soutěž o 4 kusy jejího nového alba ZEMĚ s podpisem a věnováním přímo od Jitky! První sólové album České Miss 2010 má rozhodně co nabídnout, skvělým překvapením je duet Love Hurts se zpěvákem kapely Nazareth.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Jitkou Válkovou přináší atraktivní soutěž o 4 kusy jejího nového alba ZEMĚ s podpisem a věnováním přímo od Jitky! První sólové album České Miss 2010 má rozhodně co nabídnout, skvělým překvapením je duet Love Hurts se zpěvákem kapely Nazareth. Neváhej a vyhraj podepsané album ZEMĚ, které potěší nejen posluchače rocku, ale také milovníky zamilovaných balad.

Díky novému albu ZEMĚ se Jitka Válková představuje i jako velmi kvalitní zpěvačka.

Díky albu ZEMĚ se Jitka Válková představuje i jako velmi kvalitní zpěvačka. (foto: PHOTOJAN.cz | design: GRASR.cz)

Hudba se sex-appealem

Jitka nás už několikrát dokázala přesvědčit o tom, že není “pouze” úspěšná modelka zaplňující přední stránky českého bulváru, ale také velmi kvalitní zpěvačka a šikovná moderátorka. Její vybroušený hlas tě provede skrz debutové album ZEMĚ s lehkostí a šarmem, který dokáže okouzlit i velmi náročného posluchače. Texty ze života skvěle rezonují s hudebním podkladem a ostřejšího polohou některých skladeb. Není žádný tajemstvím, že právě rock je srdcovou záležitostí Jitky. Unikátním hostem na albu není pouze avizovaný zpěvák Dan McCafferty, ale také český symfonický orchestr v plném obsazení Bohemian Sym-phony Orchestra Prague pod vedením Martina Šandy. Jako bonus najdeš na CD i akustické verze dvou skladeb.

O co se hraje?

Jitka Válková darovala podepsané CDJitka poskytla do této exkluzivní soutěže našemu webu rovnou 4 kusy jejího nového alba ZEMĚ s originálním podpisem a věnováním. Čtyři z našich čtenářek, které odpoví správně na soutěží otázku, vyhrají sběratelský kousek a hudbu, jenž neomrzí po prvním poslechu. Pokud nechceš nic nechat náhodě, kup si album přímo v e-shopu. Pro více informací doporučuji navštívit oficiální web Jitky Válkové, kde najdeš nejen veškeré novinky, ale také fotogalerii a zajímavý obsah ke stažení zdarma.

Tato unikátní soutěž končí už 13. února 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Daniela Hasalíková
Šárka Lucáková
Eva Zvelebilová
Petra Šebestová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář