SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška si pro tebe připravila sexy soutěž o libovolné plavky z nové kolekce Beach Sexy pro rok 2012. Značka Victoria´s Secret spojuje dokonalý vzhled, kvalitní materiály a komfort, který ti jiná značka spodního prádla či plavek doopravdy nedopřeje.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška si pro tebe připravila sexy soutěž o libovolné plavky z nové kolekce Beach Sexy pro rok 2012. Značka Victoria´s Secret spojuje dokonalý vzhled, kvalitní materiály a komfort, který ti jiná značka spodního prádla či plavek doopravdy nedopřeje. Sehnat tuto značku u nás je navíc docela složité, a proto máš nyní jedinečnou šanci vyhrát plavky, díky kterým v létě u vody zazáříš. Neváhej a jdi do toho!

Nová kolekce plavek Beach Sexy dokáže být jak dráždivá, tak opravdu romantická. Vyhraj v naší sexy soutěži!

Nová kolekce plavek Beach Sexy dokáže být jak dráždivá, tak opravdu romantická. Vyhraj v naší sexy soutěži!

Kolekce Beach Sexy pro rok 2012

Victoria´s Secret představila pro tento rok více než 60 nových stylů plavek v uhrančivé kolekci Beach Sexy! Vybírat můžeš ze zářivých bikin a střihů, které dokáží zvýraznit ženské přednosti. V kolekci najdeš jak docela romantické kousky, tak opravdu žhavé díly plavek. Značka Victoria’s Secret vznikla v roce 1977 a dlouhodobě patří k nejuznávanějším značkám na trhu spodního prádla a plavek. Zároveň vždy dokáže vyrazit dech do detailu vyladěnými přehlídkami a kampaněmi, které dokáží zaujmout i mužskou část populace. Mezi tzv. Victoria´s Secret Angels (modelky) patří Adriana Lima, Laetitia Casta či Eva Herzigová.
Beach Sexy kolekce Victoria´s Secret

O co se hraje?

Jedna z vás, která odpoví správně na soutěžní otázku, vyhraje možnost vybrat si libovolné plavky z provokativní kolekce Beach Sexy! Je pouze na tobě, jaký model, barvu a velikost si vybereš. Jedinou podmínkou je, že tyto konkrétní plavky musí být dostupné přímo na oficiálních stránkách Victoria´s Secret, to je vše.

Tato unikátní soutěž končí už 6. února 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Lucie Holá – 1x výběr plavek z provokativní kolekce

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář