SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Naše milovaná Miley Cyrus přichází po dvou letech s novým studiovým albem Can´t Be Tamed, které vychází 21. června. Pouze na Kámošce máš jedinečnou šanci vyhrát toto vymazlené album ve speciální limitované edici společně s DVD.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENANaše milovaná Miley Cyrus přichází po dvou letech s novým studiovým albem Can´t Be Tamed, které vychází 21. června. Pouze na Kámošce máš jedinečnou šanci vyhrát toto vymazlené album ve speciální limitované edici společně s DVD. Na něm se nachází celý záznam koncertu Miley Cyrus z londýnské O2 areny a záznamy dalších 19-ti vystoupení a rozhovorů. Tak na co ještě čekáš?

Vyhraj nové album Miley Cyrus

Vyhraj nové album Miley Cyrus

Sbohem Hannah Montano

Miley odhazuje image milé a sladké holčičky! Přicházející album Can´t Be Tamed je plné energie, je sexy a hlavně ukazuje Miley už v kompletně jiném světle. Ve světle, které je podle řady kritiků jednoznačně inspirováno Britney Spears. Tento fakt můžeš sama posoudit na základě videoklipu režiséra Roberta Halese k ústřednímu songu, v němž je Miley zobrazena jako kreatura zavřené v kleci pro pobavení ostatních.

O co se hraje?

Ve hře je třikrát nové album Miley Cyrus s názvem Can´t Be Tamed, které by podle jejich slov mělo být na dlouhou dobu její poslední. Od hudby si chce mladá hvězda odpočinout, chce se věnovat raději filmu. Pouze jedna z vás má však šanci vyhrát album v limitované edici, protože hlavní cenou (lišící se od dvou zbývajících) je CD zároveň doplněné o DVD s koncertem Miley Cyrus z O2 areny, záznamy 19-ti vystoupení a rozhovorů. To už je pěkná hlavní cena, nebo snad ne? DVD ukazuje zajímavé scény ze zákulisí koncertního turné, jenž bylo vždy zcela vyprodáno.

Soutěž končí už 30. 6. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho!

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně

1. cena – Petra Vachoutová – CD + DVD od Miley Cyrus – Can´ Be Tamed – Limited Edition
2. cena – Diana Kotrčová - CD od Miley Cyrus – Can´ Be Tamed
3. cena – Miroslava Horváthová - CD od Miley Cyrus – Can´ Be Tamed

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.