SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Jaroměřickou mlékárnou přináší trošku netradiční soutěž. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, máš šanci vyhrát poukaz v hodnotě 1000 Kč, díky kterému ti po dobu jednoho měsíce bude každý týden doručen až domů balíček produktů Jaroměřické mlékárny pro celou rodinu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s Jaroměřickou mlékárnou přináší trošku netradiční soutěž. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, máš šanci vyhrát poukaz v hodnotě 1000 Kč, díky kterému ti po dobu jednoho měsíce bude každý týden doručen až domů balíček produktů Jaroměřické mlékárny pro celou rodinu.

Vyhraj poukaz, díky kterému budeš mít možnost poznat kvalitní výrobky Jaroměřické mlékárny.

Vyhraj poukaz, díky kterému budeš mít možnost poznat kvalitní výrobky Jaroměřické mlékárny.

Výhradně domácí suroviny

Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a pomazánkových másel, si zakládá na kvalitě a tradičních postupech. Přímo v Jaroměřicích nad Rokytnou se tak zpracovávají výhradně domácí suroviny. Hotové výrobky neobsahují „éčka“ a díky své mimořádné kvalitě získaly celou řadu významných ocenění. Více informací o výrobcích najdeš na www.mlekarna.cz.

O co se hraje?

Pro tři z vás, kteří správně zodpoví následující otázku, jsou připraveny poukazy na měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny (každý v hodnotě 1000 Kč). Po dobu jednoho měsíce vám bude každý týden doručen až domů balíček vybraných smetanových a porcovaných sýrů i pomazánkových másel z Jaroměřické mlékárny pro celou rodinu.

Soutěž končí už 3. října 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Věra Weberová
Martina Cieslarová
Anna Cohornová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář