SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se slevovým serverem Amplión.cz přináší exkluzivní soutěž o 8hodinový kurz focení s profesionálním fotografem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se slevovým serverem Amplión.cz přináší exkluzivní soutěž o 8hodinový kurz focení s profesionálním fotografem. Pokud se chceš zdokonalit v základech fotografie a přijít na tajemství dokonalé expozice, neváhej, najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a objev hromadné slevy na každý den!

Chceš proniknout do tajů profesionálního focení? Amplión.cz ti přináší kurz a hromadné slevy na každý den!

Chceš proniknout do tajů profesionálního focení? Amplión.cz ti přináší kurz a hromadné slevy na každý den!

Nabízí jen to nejlepší

Základem každého slevového serveru jsou jeho nabídky, to není žádné překvapení. Lidé z Amplión.cz vybírají každou slevu velmi pečlivě tak, abys v jejich nabídce našla vždy jen to nejlepší. Kromě kurzu focení, který můžeš v této soutěži vyhrát, se tak můžeš těšit i na další zajímavé zážitky. Nadstandardní péče o zákazníky a kvalitní zázemí dělá z tohoto slevového serveru jasný tip na nákup libovolného kupónu za bezkonkurenční slevu. Amplión.cz se dokonce rozhodl osladit všem svým zákazníkům život a nabízí nesmírně lahodný větrník z rukou mistra cukráře se 100% slevou, tj. absolutně zdarma! Něco takového tady doopravdy ještě nebylo a je to jen další důkaz toho, že zákazníci jsou pro Amplión.cz na prvním místě.

O co se hraje?

Jedna z vás má šanci vyhrát 8hodinový kurz focení s profesionálním fotografem v centru Prahy. Nejen že si ujasníš základy a technické záležitosti, ale zároveň se staneš svědkem tajemství a triků profesionální fotografie. Budeš sledovat vizážistky při práci a zjistíš, jaké nároky jsou kladeny na modelky během vytváření nezapomenutelných momentů. Taková soutěž tady ještě nebyla a zaručeně nadchne každého, kdo má doma alespoň obyčejný fotoaparát!

Soutěž končí už 29. března 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Eliška Lepková – 8hodinový kurz focení

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář