SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti přináší exkluzivní soutěž o kredit celkem za 3000 Kč, který můžeš využít na hromadné slevy se Slevopolis.cz. V nabídce tohoto slevového serveru najdeš velké množství zajímavých slev pro celou ČR, které musí zaujmout snad každého.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti přináší exkluzivní soutěž o kredit celkem za 3000 Kč, který můžeš využít na hromadné slevy se Slevopolis.cz. V nabídce tohoto slevového serveru najdeš velké množství zajímavých slev pro celou ČR, které musí zaujmout snad každého. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a kredit na libovolné slevy může být tvůj. Užij si zdarma romantický víkend, exotickou masáž nebo luxusní večeři. Je jen na tobě, jaká nabídka tě dostane!

Vyhraj kredit 3000 Kč na hromadné slevy ve tvém městě! Slevopolis.cz jich má pro tebe každý den celou řadu.

Vyhraj kredit až 3000 Kč na hromadné slevy ve tvém městě! Slevopolis.cz jich má pro tebe každý den celou řadu.

Město plné slev

Hromadné slevy na nákupy se Slevopolis.cz jsou tady pro každého, kdo nechce zbytečně utrácet za zábavu, vychytané služby a zajímavé zážitky. Vybírat můžeš z tématických kategorií a věř, že Slevopolis.cz má každou slevu pořádně prokleplou. Nejen díky tomu patří k největším portálům pro hromadné slevy u nás. Každý den najdeš na jeho stránkách čerstvé slevy. Můžeš si tak být jistá, že si ve tvém městě užiješ nákupy za nejnižší možnou cenu.

O co se hraje?

V této soutěži jedna z vás vyhraje kredit 1000 Kč a dalších 11 z vás kredit 200 Kč na libovolné nákupy na stránkách Slevopolis.cz a věř, že za tyto částky toho pořídíš fakt hodně! Pokud máš ráda nákupy a slevy, rozhodně neváhej.

Soutěž končí už 10. června 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Veronika Doležalová – kredit 1000 Kč
Gabriela Bartáková – kredit 200 Kč
Zdena Hofmanová – kredit 200 Kč
Jana Svobodová – kredit 200 Kč
Daniela Smetanová – kredit 200 Kč
Simona Prasková – kredit 200 Kč
Zuzana Řepíková – kredit 200 Kč
Jiří Plechatý – kredit 200 Kč
Petra Radousova – kredit 200 Kč
Jana Flegrová – kredit 200 Kč
Jiřina Kummerová – kredit 200 Kč
Dominika Tkáčová – kredit 200 Kč

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář