SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se zlatnictvím Castor přináší atraktivní soutěž o tři slevové kupóny na nákup libovolného zboží z aktuální nabídky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci se zlatnictvím Castor přináší atraktivní soutěž o tři slevové kupóny na nákup libovolného zboží z aktuální nabídky. Neváhej ani chvilku a pusť se do soutěže, protože přehlídka možných odměn opravdu stojí za to! Zlaté i stříbrné šperky Castor s krystaly Swarovski oslňují zajímavým vzhledem a vysokou kvalitou. Vyber si, na jaké zboží slevový kupón uplatníš. Líbí se ti zlatý prsten? Zaujala tě stříbrná souprava? Najdi odpověď na soutěžní otázku a výhru máš na dosah!

Šperky Castor jsou vyráběny na velmi moderní zahraniční technologii, a proto si můžeš být jistá jejich kvalitou!

Šperky Castor jsou vyráběny na velmi moderní zahraniční technologii, a proto si můžeš být jistá jejich kvalitou!

Jedinečný vzhled

Veškerý sortiment zlatnictví Castor je designován a vyroben s velkou péčí. Díky velkému množství barevných variací nebudeš mít problém vybrat si šperk pro každou příležitost. Čím dál tím víc oblíbené originální krystaly Swarovski dodávají vybraným produktům na exkluzivitě a lesku. Pokud se chceš blýsknout něčím jedinečným, jsou pro tebe šperky od Castor tím pravým. Vybrat si je pro každou ženu tak snadné! Originální potěšení nejen pro slavnostní událost můžeš vyhrát i ty.

O co se hraje?

Ve hře jsou tři slevové kupóny na nákup zboží ve zlatnictví Castor. První místo reprezentuje slevový kupón na 1500 Kč, druhé místo na 1000 Kč a třetí místo na pěkných 500 Kč.  Vybírat můžeš doopravdy z libovolné kategorie, takže na tebe čekají stříbrné soupravy s krystaly, zlaté náušnice či přívěšky. Záleží jen na tom, co ti padne do oka.

Tato nablýskaná soutěž končí už 18. listopadu 2010.  Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát kupón se slevou až 1500 Kč tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

1. cena – Irena Poláková – slevový kupón 1500 Kč
2. cena – Helena Andělová – slevový kupón 1000 Kč
3. cena – Nikola Vavřinová – slevový kupón 500 Kč

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář