SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Eye Majic přináší atraktivní soutěž o kosmetickou novinku, díky které docíliš špičkového očního make-upu během pár sekund. Tři z vás mají šanci vyhrát po čtyřech kusech Eye Majic dle vlastního výběru. Tak neváhej a zkus své štěstí v naší soutěži.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s Eye Majic přináší atraktivní soutěž o kosmetickou novinku, díky které docíliš špičkového očního make-upu během pár sekund. Tři z vás mají šanci vyhrát po čtyřech kusech Eye Majic dle vlastního výběru. Tak neváhej a zkus své štěstí v naší soutěži. Dodej svým očím jiskru a uhrančivý look, kterému jen tak někdo neodolá.

Instantní oční stíny Eye Majic se hodí pro každou příležitost. Výsledkem je profesionální make-up, který vydrží!

Instantní oční stíny Eye Majic se hodí pro každou příležitost. Výsledkem je profesionální make-up, který vydrží!

Oční stíny během chvilky!

Eye Majic jsou instantní oční stíny, jenž se velmi snadno a rychle nanášejí. Nemusíš se vyznat v posledních trendech nebo mít kosmetické vlohy, aby si pokaždé dosáhla elegantního a sexy vzhledu. Eye Majic se hodí pro každou situaci. Je úplně jedno, jestli spěcháš do práce či na rande. Tenhle kosmetický zázrak můžeš nosit zkrátka stále u sebe. Jedna aplikace vydrží až 12 hodin.

O co se hraje?

Ve hře jsou 3 x 4 kusy Eye Majic dle vlastního výběru, přičemž balení vždy obsahuje dvě aplikace. Vybírat můžeš z kompletní nabídky moderních odstínů! Dokonalý oční make-up si přece zaslouží každá z nás. S touhle novinkou zvládneš stíny bez nervů a trápení před zrcadlem. Stačí si vybrat odstín, aplikovat a ihned vyrazit ven!

Tato atraktivní soutěž končí už 4. 10. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Jitka Čechovská – 4x Eye Majic
Vendula Koublová – 4x Eye Majic
Eliška Sládková – 4x Eye Majic

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář