SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti díky Fotondo přináší atraktivní soutěž o fotopuzzle dle vlastního výběru, díky kterým si užiješ hromadu zábavy! Vyber si své nejoblíbenější fotografie, nech z nich udělat puzzle a skládej své zážitky kousek za kouskem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti díky Fotondo přináší atraktivní soutěž o fotopuzzle dle vlastního výběru, díky kterým si užiješ hromadu zábavy! Vyber si své nejoblíbenější fotografie, nech z nich udělat puzzle a skládej své zážitky kousek za kouskem.  Fotopuzzle jsou skvělý dárek pro tvoje blízké a milované, tak neváhej a zapoj se do soutěže ještě teď! Uděláš radost nejen sobě. Neříká se přece jen tak, že puzzle jsou vychytaná zábava pro všechny věkové kategorie.

Skládání vzpomínkové fotografie je originálním dárkem pro kohokoliv, s kým sdílíte spoustu nezapomenutelných zážitků.

Skládání vzpomínkové fotografie je originálním dárkem pro kohokoliv, s kým sdílíte nezapomenutelné zážitky.

Puzzle z fotky zkrátka letí

Vytištěné puzzle od Fotondo jsou velmi kvalitní, díky speciálnímu povrchu se nelesknou a dlouho vydrží jako nové. V neposlední řadě jsou vyráběny doopravdy jako klasické puzzle (použit je originální puzzle karton), nejedná se o žádnou lacinou náhražku! Svoje vlastní puzzle včetně šmrncovní krabičky můžeš mít už během tří minut! A že si chceš pověsit puzzle na zeď? Žádný problém! Fotondo nabízí i rámečky.

O co se hraje?

Ve hře jsou 2 fotopuzzle dle vlastního výběru (buď v kombinaci 1000 a 200 dílků, nebo 500 a 600 dílků), takže je doopravdy o co hrát! Je pouze na tobě, z jaké fotky si puzzle necháš udělat.

Tato soutěž končí už 14. 10. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherce soutěže

Marek Litoš

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář