SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se skupinou Cocotte Minute přináší vyletněnou soutěž o jejich povedené album Sado Disco. Koukni na exkluzivní rozhovor se zpříjemni si lelkování u vody energickou hudbou a neobyčejnými texty téhle nu-metalové partičky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci se skupinou Cocotte Minute přináší vyletněnou soutěž o jejich povedené album Sado Disco. Koukni na exkluzivní rozhovor se zpříjemni si lelkování u vody energickou hudbou a neobyčejnými texty téhle nu-metalové partičky.

Nyní máš jedinečnou šanci vyhrát CD skupiny Cocotte Minute

Nyní máš jedinečnou šanci vyhrát CD skupiny Cocotte Minute

Sado Disco byla hodně zajímavá etapa

Skupina Cocotte Minute chce deskou Sado Disco v lidech trochu uvolnit fantazii a poupravit systémy sociálně-sexuálních zábran. Už po prvním poslechu zjistíš, že se jí to daří na 100 %.. Pokud dorazíš na koncert kapely, které společně funguje již od roku 2002, tak sama zjistíš, proč se v recenzích nezřídka o kapele zmiňují jako o klubové senzaci. Jejich koncerty mají nezapomenutelnou atmosféru a základna věrných fanoušků to dokáže v rytmu hudby pořádně rozpumpovat.

O co se hraje?

V této soutěži může jedna z vás vyhrát originální album Sado Disco skupiny Cocotte Minute. CD bude zasláno poštou ihned po ukončení soutěže

Soutěž končí už 10. září 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Marek Šnajdr

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář