SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Provokatérka a módní ikona italského původu Lady Gaga zavítá v listopadu do Prahy, a proto přichází Kámoška se soutěží, které ti čekání na koncert v O2 areně snad alespoň trošku zpříjemní. Vstupenky jsou již k dostání, takže rozhodně neotálej.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAProvokatérka a módní ikona italského původu Lady Gaga zavítá v listopadu do Prahy, a proto přichází Kámoška se soutěží, které ti čekání na koncert v O2 areně snad alespoň trošku zpříjemní. Vstupenky jsou již k dostání, takže rozhodně neotálej. V lákavé soutěži na tebe tentokrát čekají unikátní sluchátka Lady Gaga HeartBeats v červeném provedení, kompletní diskografie Lady Gaga a trojice sexy plakátů v rozměrech 61×91 cm. Tak na co ještě čekáš, vyhrát můžeš i ty!

Velká soutěž s Lady Gaga

Velká soutěž s Lady Gaga

Kdo je Lady Gaga?

Lady Gaga září na hudebním nebi teprve chvilku, ale o to víc je její celosvětová sláva zajímavější – navíc vezmeme-li v potaz, že je jí pouhých 24 let. Lady Gaga se jmenuje vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta a měří pouhých 155 cm! Zajímavostí také je, že prestižní časopis TIME ji zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí světa vedle osobností jako je Barack Obama či Madonna. V její tvorbě je vidět inspirace glam rockovými umělci jako je například David Bowie. Mezi její další vzory jednoznačně patřil třeba Michael Jackson či Freddie Mercury ze skupiny Queen. Právě díky jedné písni skupiny Queen (píseň Radio Ga Ga) získala Stefani svou přezdívku od hudebního producenta Roba Fusarima. Extravagance a záliba v šokujících kreacích jí katapultovala mezi ikony gay komunity. Můžeme se jen těšit na to, co Lady Gaga předvede 17. listopadu v Praze!

O co se hraje?

První cena v soutěži jsou designová sluchátka Monster Beats By Dr.Dre – Lady Gaga HeartBeats v červeném provedení a ceně 2500 Kč. Na vývoji těchto prvotřídních pecek se podílel věhlasný Dr. Dre, přičemž si můžeš být jistá, že Heartbeats ti nabídnou ten nejkvalitnější zvuk na trhu. Díky nim přestaneš hudbu poslouchat – začneš hudbu cítit! Na druhou vítězku čeká kompletní diskografie Lady Gaga. Není super mít doma originální alba The Fame, The Fame Monster a Disco Heaven? Bronzovou příčku pak obsadila trojice lákavých plakátů v rozměrech 61×91 cm, jenž určitě pěkně ozdobí zeď ve tvém pokoji!

1. cena

První cena

Druhá cena

Druhá cena

Třetí cena

Třetí cena

Soutěž končí už 14. 6. 2010 v 9:00, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho!

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Žaneta Pudilová – Sluchátka Lady Gaga HeartBeats
Daniela Štětková – Kolekce CD
Iva Bažantová - Kolekce plakátů

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář