SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Chceš to v létě rozjet opravdu naplno? Žádný problém! Celé prázdniny můžeš na Kámošce soutěžit o originální funky plavky 69Slam pro všechny, kteří se nebojí ukázat svou individualitu. Nová kolekce léto 2011 přináší sexy střihy, cool vzory a hlavně kvalitní materiál.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Chceš to v létě rozjet opravdu naplno? Žádný problém! Celé prázdniny můžeš na Kámošce soutěžit o originální funky plavky 69Slam pro všechny, kteří se nebojí ukázat svou individualitu. Nová kolekce léto 2011 přináší sexy střihy, cool vzory a hlavně kvalitní materiál. Soutěžit budeme jak o dámské plavky, tak vychytané kolekce pro pány. Neváhej a objev bezchybnou image do každého extrému!

Značka 69Slam přináší velkou letní soutěž, ve které můžeš v každém kole vyhrát originální plavky dle vlastního výběru!

Značka 69Slam přináší velkou letní soutěž, ve které můžeš v každém kole vyhrát originální plavky dle vlastního výběru!

Léto ve stylu 69Slam

69SlamZnačku 69Slam založila šikovná parta Australanů, trávící většinu času surfováním na Bali. Pokud chceš i ty vyjádřit svou individualitu, zaměř svou pozornost na originální spodní prádlo a plavky 69Slam z nové kolekce za velmi přijatelné ceny! Dámy určitě bude zajímat i to, že 69Slam myslí na všechny typy postav. Střihy stylových plavek se vyrábí v několika provedeních, zakrývající jakoukoliv nesrovnalost na těle. Neotřelá značka podporuje celou řadu extrémních sportovců a ty můžeš být dalším člověkem, co si bude užívat její přednosti!

Vyhraj ve velké letní soutěži s 69Slam

Kámoška ve spolupráci s 69Slam připravila velkou letní soutěž, ve které hrajeme o opravdu hodnotné ceny. V každém soutěžním kole na tebe čekají plavky 69Slam + jako bonus ke každé výhře dostaneš samolepky, dárkové balení a klíčenku 69Slam v hodnotě 200kč! Sleduj průběh soutěže a neváhej se zúčastnit každého kola!
69Slam - průběh soutěže
Pozor! Ve druhém kole budeme soutěžit o pánské koupací šortky, takže můžeš stylově vyfiknout i svého přítele. A kdy probíhají jednotlivá kola?
69 Slam - herní kola

Soutěž probíhá exkluzivně pouze tyto prázdniny, takže neváhej ani chvilku! Možnost vyhrát plavky a dárky 69Slam čeká pouze na tebe. Od výhry tě dělí jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Soutěž ukončena

Velká letní soutěž se značkou 69Slam již byla ukončena. Děkuji všem zúčastněným! S pozdravem Kámoška.cz – tvoje lepší kamarádka

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář