SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Milé čtenářky, jistě mnohé z Vás s blížícími se Vánocemi přemýšlí nad tím, jak potěšit pod stromečkem své blízké. Proč ale trávit hodiny času v obchodě, když můžete vybírat dárky v klidu z tepla svého domova? Ráda bych Vám představila e-shop www.eshop-darek.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAMilé čtenářky, jistě mnohé z Vás s blížícími se Vánocemi přemýšlí nad tím, jak potěšit pod stromečkem své blízké. Proč ale trávit hodiny času v obchodě, když můžete vybírat dárky v klidu z tepla svého domova? Ráda bych Vám představila e-shop www.eshop-darek.cz s dárkovým zbožím, bytovými doplňky, svíčkami, čaji či přírodní kosmetikou.

Vybrat ten správný dárek není tak složité, jak se může zdát. Stačí jen vědět, kde hledat.

Nechte se inspirovat

Velice oblíbenou kategorií je sekce By Inspire s jídelními sety, čajovými či kávovými soupravami a vším pro Vaše stolování. A navíc zde máme i luxusní soupravy na víno, exkluzivní vývrtky, barmanské sety či sety nožů pro Vaše drahé polovičky za naprosto bezkonkurenční ceny do vyprodání zásob, aby si luxus mohl dopřát opravdu každý!

Originální kombinace

Nemenší oblibě se těší bytové doplňky, vázy, dekorace do váz a jídelní servisy značky Paramit ve skvělých barvách a tvarech. Tato značka je velice oblíbená pro možnosti kombinací! Inspirujte se u nás a vykouzlete si doma výjimečnou atmosféru za skvělé ceny! Vázy, dekorace, šálky, talíře..Vše, co Vás jen napadne! A co pro naše nejmenší? Jistě Vás zaujme krásná, barevná, nejen dětská keramika za skvělé ceny. Jedná se o ruční práci českého výrobce. Barvičky i tvary jsou u dětí velice oblíbené a dodají kouzlo každému pokojíčku, ale i obýváku či krbu. Nabízíme velké množství keramických zvířátek v mnoha barvách.

Be Inspire

Be Inspire

Paramit

Paramit

Willow Tree

Willow Tree

Dárek, který má duši

V neposlední řadě stojí za zmínku i kolekce Willow Tree. Mnohé z Vás ji jistě znají. Jedná se o velice důvěrnou linii vyřezávaných figur či andělů. Každý anděl či figura má svůj význam, každý něco znamená a svým gestem vyjadřuje, co k obdarovanému cítíte. Je to dárek, který má duši. Dárek, který vyjádří vše za Vás. V našem e-shopu však najdete mnoho dalších produktů – přírodní kosmetiku, čaje, čajové kolekce, svíčky, dárkové sady a mnoho dalšího. K nákupu navíc obdržíte malý dárek.

Vánoční soutěž

Připravili jsme pro Vás, milé čtenářky, soutěž o dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Tato vánoční soutěž končí už 17. prosince 2010. Neváhejte a najděte odpověď na soutěžní otázku.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Hana Škopová – slevový kupón 500 Kč

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář