SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Energická show plná temperamentu a skvělých tanečních kreací zavítá opět do ČR! Tanečně-hudební skupina Sheketak přijíždí se svým programem „Rhythm in motion“ do pražského divadla Hybernia, kde tě dne 15.3. 2010 čeká od 19 hodin skvělá podívaná.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Energická show plná temperamentu a skvělých tanečních kreací zavítá opět do ČR! Tanečně-hudební skupina Sheketak přijíždí se svým programem „Rhythm in motion“ do pražského divadla Hybernia, kde tě dne 15.3. 2010 čeká od 19 hodin skvělá podívaná. Kámoška přináší soutěž o lístky zdarma, ve které mají 3 z vás šanci vyhrát vždy po dvou lístcích. Když se na tebe usměje štěstí, můžes s sebou vzít klidně svého přítele, kámošku nebo třeba mamku.

Světová senzace Sheketak v ČR

Světová senzace Sheketak v ČR

Talent nespoutáš

Sheketak je skupina mladých izraelských umělců, která vystupovala už téměr po celém světě. Můžeš se těšit na dvě hodiny úchvatného moderního tance, netradičních hudebních nástrojů a v neposlední řadě také humoru na scéně. Každé představení skupiny Sheketak má svou neopakovatelnou atmosféru! Skupinu založil v roce 1997 Dannym Rachom a Zahi Patish, od té doby se soubor značně rozrostl a uskupení Sheketak má dnes 18 členů. Nasazení téhle partičky tě doslova dostane, a proto by byla škoda jejich představení propásnout, navíc když můžeš mít lístky zdarma!

Sheketak plakát

Soutěž o lístky zdarma!

Kámoška ti přináší soutěž o lístky zdarma na představení skupiny Sheketak v pražském divadle Hybernia, které se koná 15. 3. 2010 od 19 hodin.

Tři z vás vyhrají po dvou volných vstupenkách na exkluzivní vystoupení plné ohnivé energie a šokující show!  Soutěž probíhá pouze do  7. 3. 2010, takže neotálej! Dej o soutěži klidně vědět i svým přátelům či rodině.

Navštiv také oficiální web skupiny Sheketak!

Výherci soutěže

Markéta Seifertová – dvě volné vstupenky
Barbora Klejchová – dvě volné vstupenky
Kateřina Rohošková - dvě volné vstupenky

Výhercům gratuluji a přeji příjemný taneční zážitek. Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.