SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz ti ve spolupráci se značkou Krust přináší stylovou soutěž, ve které mohou tři z vás vyhrát designové vyztužené čepice dle svého výběru. Krust je ambiciózní značka pro lidi se zájmem o sport a aktivní život. Sama se přesvědčíš o tom, že na náš trh přináší zcela ojedinělý produkt.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz ti ve spolupráci se značkou Krust přináší stylovou soutěž, ve které mohou tři z vás vyhrát designové vyztužené čepice dle svého výběru. Krust je ambiciózní značka pro lidi se zájmem o sport a aktivní život. Sama se přesvědčíš o tom, že na náš trh přináší zcela ojedinělý produkt. Najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a buď originální, buď prostě Krust!

Chceš být stylová i při jízdě na bruslích, kole či třeba skateboardu? S vyztučenými čepicemi Krust to není žádný problém!

Chceš být stylová i při jízdě na bruslích, kole či třeba skateboardu? S vyztuženými čepicemi Krust to není žádný problém!

Pro stylové bezpečí

Krust představuje vychytanou řadu designových vyztužených čepic, které oceníš při rekreačních sportech jako je jízda na bruslích, skatu či třeba koloběžce. Bezpečí jde ruku v ruce se stylem a vytváří tak dohromady funkční look pro každého, koho baví sporty a zároveň si chrání “mozkovnu”. Pokud chceš i ty mít tzv. pod čepicí, neváhej cool produkty Krust objevit díky této soutěži. Krust myslí jak na moderní muže, tak na aktivní ženy. Z široké nabídky originálních čepic si vybere zkrátka každý. Vyztužené čepice nejsou klasické homologované helmy, a proto poskytují ochranu pouze částečnou. Tuto skutečnost však dohání opravdu originálním vzhledem a neokoukanými tvary.

O co se hraje?

Ve hře jsou 3 designové vyztužené čepice Krust dle svého výběru. Některé modely čepic Krust jsou určené speciálně pro ženy, protože mají menší vnitřní obvod a velmi atraktivní design.

Tato unikátní soutěž končí už 9. října 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Michaela Zedková
Barbora Klejchová
Tomáš Holý

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář