SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Sleduješ úspěšný a hudbou napěchovaný seriál Violetta? Vyhraj vstupenky do kina na exkluzivní 90minutový koncert s největšími hity první a druhé řady.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Violetta

Hvězdy v kině

Celý koncert VIOLETTA IL CONCERTO byl natočen v prostorách Mediolanum Forum v Miláně. Na plátně se potkáš s celkem dvanácti seriálovými postavami, které mají v zásobě pořádnou dávku nejoblíbenějších skladeb. Koncert si užiješ v celé délce a budeš mít možnost nahlédnout i do zákulisí. Poznáš tak lépe jednotlivé osobnosti a zjistíš, co vše je s takovým koncertem spojeno. Violetta ovládla Disney Channel a dělá radost po celém světě, vždyť například ve Španělsku je Violetta hledanější než Katy Perry!

O co soutěžíme?

Soutěžíme o 10 vstupenek, které si mezi sebe rozdělí po dvou 5 výherkyň. Vstupenky jsou určeny do sítě multikin CineStar, kterých najdeš po celé ČR celkem 12. Koncert se bude promítat v několika termínech od 8. května 2014, takže si určitě zvládneš vybrat termín a místo vhodné právě pro tebe a tvou kámošku.

SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na speciální koncert Violetty v kinech

Soutěž končí už 6. května 2014. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Zuzana Macháčková
Iva Matějková
Monika Kofránková
Monika Mikešová
Petra Tošková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ketrin Bobákovic Bobáková

    ahhhhhhhhh jjjjjjjooooooooo