SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Do nekonečného boje za čistou a překrásnou pleť máš nyní možnost přizvat nového spojence. Přinášíme exkluzivní soutěž o přístroj Clarisonic ARIA!

avatar

Clarisonic
Nejmodernější sonická technologie pro bezchybnou pleť

SOUTĚŽ: Vyhraj přístroj Clarisonic ARIA pro sonické čištění pleť

Toužíš po bezchybné pleti?

Každá žena ví, že dosáhnout pečlivě vyčištěné a bezchybné pleti není jen tak. Samostatnou kapitolou je pak péče o citlivou pleť a s přicházejícím letním obdobím je toto téma ještě aktuálnější. Právě krásná pleť je nezbytnou součástí zdravého a oslňujícího vzhledu. Jak tedy o pleť správně pečovat? Clarisonic přináší nejmodernější sonickou technologii a zcela nové možnosti v oblasti péče o pleť.

Čištění pleti sonickou metodou

Objev přístroj Clarisonic ARIA

Přístroj Clarisonic Aria je důkazem toho, že péče o tvou pleť může být díky sonické technologii hračka. Klinickými testy bylo prokázáno, že přístroje Clarisonic přináší šestkrát lepší čistící účinek než samotné ruční mytí. Sonická metoda je velmi šetrná a samotné čištění pracuje s přirozenou pružností pleti, navíc působí i pod jejím povrchem. Výsledkem je zlepšení textury pleti, omezení velikosti pórů a její hladší vzhled. Pokud tedy trpíš problémy s pletí, například akné, je pro tebe sonické čištění jasná volba. Viditelně krásnější pleť budeš mít už jen díky 60 sekundám čištění denně!

O co soutěžíme?

Jedna z vás má možnost vyhrát praktický přístroj Clarisonic ARIA nabízející až 3 rychlosti čištění obličeje. Stisknutím tlačítka máš možnost regulovat intenzitu, a proto bude přístroj vyhovovat jak ženám s velmi citlivou pokožkou, tak ženám toužícím po vysoce efektivním odstranění všech nečistot. Přístroj navíc můžeš nabíjet prostřednictvím USB, takže je vhodný nejen na čištění doma, ale třeba také na cestách a dovolených.

SOUTĚŽ: Vyhraj přístroj Clarisonic ARIA pro sonické čištění pleť

Soutěž končí už 13. června 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Denisa Hronová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář