SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Módní značka pro mladé adidas NEO otevřela v pražském OC Chodov svůj první český obchod a dvě z vás nyní mají jedinečnou příležitost vyhrát voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup libovolného zboží. Jdete do toho?

avatar

adidas NEO
live your style

SOUTĚŽ: Vyhraj voucher na nákup v nové prodejně adidas NEO

Žij svůj styl

Pokud ještě neznáš značku adidas NEO, je čas to změnit. Příležitost prohlédnout si kousky z aktuální kolekce máš v OC Chodov a věř, že je doopravdy o co stát. Obchodní ředitel adidas NEO Label Michael Stanier říká: „NEO pro nás znamená něco nového; něco, co je nové nejen názvem, ale i pojetím a duchem. Všechno, co děláme, vychází z této filozofie. Jsme šťastni, že výrobky a zážitky, které nabízíme, ztělesňují tuto filozofii. V Německu jsme úspěšně otevřeli celkem deset obchodů. Pražské OC Chodov je úžasným místem pro první představení naší kolekce mladým českým zákazníkům.“

Obchod v OC Chodov

Trendy, které předběhly dobu

Kolekce adidas NEO představuje moderní módu do města. Mezi čerstvé trendy patří například džínovina v odvážných barvách, bundy s kapucí, šortky ze sepraného denimu, nezaměnitelné grafické potisky a módní kostkované vzory. To vše v pražském obchodě adidas NEO najdeš, nemalým závazkem obchodu je také pravidelné doplňování zboží až pětkrát týdně. Kolekce NEO obsahuje bohatou škálu všeho, po čem tvůj šatník může toužit, to vše navíc za velmi sympatické ceny. Oblékneš se tak od hlavy k patě ve stylu, který ti je blízký.

adidas NEO

O co soutěžíme?

Soutěžíme o 2 poukazy na výběr zboží v hodnotě 1000 Kč. Tyto poukazy mají platnost pouze do 31.7. 2014, tak neváhej a už nyní se jdi podívat do obchodu adidas NEO v OC Chodov, ať máš v případě výhry jasno o tom, jaké kousky si vybereš. Soutěž končí už 23. července 2014, výhry zašleme doporučeně ještě tentýž den.

adidas NEO vouchery

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku.

Výherkyně soutěže

Lucie Kofránková
Magda Rudolfová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář