SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s internetovým obchodem SuperPytel.cz přinášíme vánoční soutěž, ve které máš šanci vyhrát sedací vak dle vlastního výběru!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Vyhraj pod stromeček sedací vak dle vlastního výběru!

Ten vůbec nejpohodlnější doplněk

Každý, kdo alespoň jednou v životě odpočíval ve velkém sedacím vaku, ti potvrdí, že je to ten vůbec nejpohodlnější doplněk libovolného pokoje od pracovny po tvůj pokoj. Jedná se o ideální sezení ke sledování filmu či čtení knížky, designově zajímavý kousek vybavení a něco, co přitáhne pozornost snad každé návštěvy. Kuličky, které vyplňují vak, dokonale kopírují anatomii tvého těla. Díky tomu vždy najdeš tu správnou polohu pro tvoje lenošení a zasloužený relax. SuperPytel.cz není jen český výrobce kvalitních sedacích vaků v mnoha různých barvách, velikostech a tvarech. Je to také partner naší soutěže. Chceš sobě či někomu blízkému nadělit pod stromeček něco opravdu originálního?

Ve velkém sedacím vaku PartySeat najdou pohodlí i 2 lidé

Ve velkém sedacím vaku PartySeat najdou pohodlí i dva lidé

O co soutěžíme?

Jedna z vás, která správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku, vyhraje sedací vak z nabídky internetového obchodu SuperPytel.cz dle vlastního výběru. Ano, čteš správně! Sama si vybereš, jaký vak chceš.

Sedací vaky

Soutěž končí již 5. prosince 2014. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Iveta Ladnarová

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář