SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Jsi čas od času během hraní stolních her ráda škodolibá? V tom případě patříš ke třem čtvrtinám lidí, kteří prvek škodolibosti ve hrách přímo baví. A přesně pro ně je tady nová stolní hra Kup si krávu, kterou můžeš vyhrát v naší soutěži!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Chceš od stolní hry zábavu?

Univerzální hry jsou zárukou zábavy jak na večírku s přáteli, tak na letní dovolené v rodinném kruhu. A jaká je vůbec nejoblíbenější hra v historii? Je to bezesporu Člověče, nezlob se! Společnost EFKO, český výrobce společenských her a hraček, uspořádala průzkum, aby zjistila, co dnešní hráči od stolní zábavy očekávají. Výsledky jsou hodně zajímavé, 73 % lidí během hraní soupeřům rádo zaškodí. Menším překvapením je pak fakt, že 98 % respondentů očekává od hraní hlavně zábavu, celkem 65 % pak nechce zkoumat složitá pravidla a preferuje jednoduchost.
Kup si krávu
„Není náhoda, že jednou z nejúspěšnějších her historie je Člověče, nezlob se! Tu všichni hrajeme nejen proto, abychom se zasmáli, ale také abychom soupeřům cestou nevinně zaškodili“, komentuje preference zákazníků Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO. „Zákazníci hledají hry, které kombinují zábavu, strategické prvky a třeba právě zmíněnou škodolibost. Důležité pro ně také je, aby hra nebyla příliš komplikovaná a dlouhá. Lidé chtějí otevřít krabici a hned se bavit,“ doplňuje Miroslav Kotík.

Návyková a opravdu zábavná

Tablety a chytré mobily se sice těší velké popularitě, ale to neznamená, že klasické deskové hry si už ani neškrtnou. Vždyť nabízí zábavu pro hned několik hráčů najednou, a to vše bez elektřiny, všude a za každého počasí. Nově uvedená hra Kup si krávu od společnosti EFKO vychází vstříc všem, kteří se chtějí u hraní doopravdy zasmát. Snadná pravidla pochopí ihned i mladší hráči, žádné studování pravidel lupou se nekoná. Originální herní princip tě okmažitě vtáhne do hry, nakupování těch nejlepší krav a záškodná činnost u soupeřů se ti rychle dostane pod kůži. Ale pozor! Nikdy nevíš, kdy můžeš přijít o svou dobře opečovávanou dojnici zrovna ty.

Chceš vyhrát stolní hru Kup si krávu?

Bláznivé ilustrace a vtipné texty zaujmou malé i dospělé. Skvělou vychytávkou celé hry jsou dvě varianty pravidel, díky kterým se hraní jen tak neomrzí. Pokud chceš prověřit svoji bystrost, postřeh, pozornost a vypočítavost, není nic jednoduššího než odpovědět na otázku v naší soutěži a zúčasnit se tak soutěže o unikátní hru Kup si krávu!

V soutěži je 1 stolní hra Kup si krávu, které vyhraje 1 soutěžící. Soutěž končí už 31. července 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku.

Výherkyně soutěže

Alice Majerová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář