SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Chceš mít dokonalé řasy? Ve spolupráci se značkou Dermacol ti přinášíme soutěž o řasenku 1000 Lashes Volume Build Up Mascara a podkladovou bázi Dermacol Lash Booster!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Vyhraj novou řasenku 1000 Lashes a podkladovou bázi od Dermacol

Extra zhuštěné a prodloužené řasy na dosah

Snad každá žena touží po krásných a dlouhých řasách. Výrazné oči jsou bez diskuze hitem několika posledních let včetně aktuální sezóny. Jak ale docílit toho, aby i tvé řasy byly husté a krásně nadýchané? Kosmetická značka Dermacol uvádí na trh novou řasenku 1000 Lashes Volume Build Up Mascara, která ti díky speciální krémové textuře v sytě černé barvě umožní nanášet maskaru v několika vrstvách za sebou. To vše bez slepení řas a vytvoření nevzhledných žmolků. O zahuštění a doplnění řas se zase postarají jemná nylonová vlákna.

Řasenka 1000 Lashes je zárukou opravdu prvotřídní péče, obsahuje oleje z hroznových jadérek a sladkých mandlí, které poskytují řasám celodenní ochranu a tak potřebnou výživu. Velmi zajímavou složkou jsou také kmenové buňky z jablek, které přispívají k regeneraci řas.

Ať už máš jakýkoliv typ řas, novinka od značky Dermacol tě dokonale překvapí! Její účinek můžeš navíc zesílit podkladovou bázi Dermacol Lash Booster. Řasy budou ještě hustší a delší, stačí, když před samotným použitím řasenky aplikuješ praktickým kartáčkem jednu až dvě vrsty báze. Speciální vosky a polymery obsažené v bázi řasy zpevňují a fixují jejich natočení.

Novinky můžeš zakoupit přímo na oficiálních stránkách značky Dermacol, kde kromě řasenky a báze najdeš také další zajímavou kosmetiku pečující o tvou pleť a tělo.

O co soutěžíme?

Soutěžíme o celkem 5 balíčků, přičemž každý z nich obsahuje řasenku 1000 Lashes Volume Build Up Mascara a podkladovou bázi Dermacol Lash Booster.

SOUTĚŽ: Vyhraj novou řasenku 1000 Lashes a podkladovou bázi od Dermacolu

Soutěž končí už 20. dubna 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Radmila Křivánková
Helena Žáčková
Marie Veselá
Marie Bednářová
Blanka Tomsová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář