SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Je tady exkluzivní soutěž, kterou pro tebe připravila Kámoška.cz ve spolupráci s opravdu všestrannou kurýrní službou Mr. Courier. Tři z vás mají šanci vyhrát kredit 500 Kč! Jdeš do toho?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Mr. Courier

Od pizzy až po květiny

Chceš si nechat rychle přivézt jídlo, lahodné víno, kvalitní delikatesy a třeba i květinu přímo domů? Nová služba Mr. Courier nabízí řešení. Na webu objednáš pár kliky a do několika desítek minut je kurýr u tebe doma! Je úplně jedno, že chceš pizzu z jednoho podniku a nádhernou květinu z květinářství z druhého konce Prahy. Pokud si vybereš z podniků, které rozváží Mr.Courier, služba vše spojí do jedné objednávky, kterou ti co nejrychleji doručí, a to 7 dní v týdnu od rána do večera. Věř, že v v Praze nenajdeš levnější expres doručení do jedné hodiny od objednání! Mr. Courier je tady vždy, kdy se ti nechce ztrácet čas. Potřebuješ udělat nákup opravdu kvalitních delikates? Máš hlad? Chybí ti k večeři lahodné víno? Chceš někomu udělat radost kyticí? Všechno za tebe vyřeší Mr. Courier.

Uvítací bonus 50 Kč

O co soutěžíme?

Na tři z vás čeká výhra v podobě kreditu 500 Kč, který můžete využít na jednu objednávku libovolných položek z nabídky Mr. Courier při platbě kartou, tedy doopravdy všeho od jídla přes víno až po květiny! Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku, soutěž trvá do 3. září 2014.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku.

Výherkyně soutěže

Helena Koutná
Pavla Barnišinová
Anna Řepíková

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář