SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s nakladatelstvím CooBoo ti přinášíme soutěž o žhavou knižní novinku Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender, která je velmi úspěšným debutem Leslye Waltonové.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Vyhraj knihu Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender

Neobyčejný příběh obdivuhodných žen

Debut autorky Leslye Waltonové si zaslouží pozornost. Fantastický příběh o rodinné historii tří generací žen tě ihned zaujme a otevře ti dveře do zcela nového světa. Světa, kde dominují ženy nadané neobvyklými vlastnostmi. Bestseller s prvky magického realismu se dočká filmového zpracování, nicméně do té doby můžeš poznat nádhernou osobnost Avy Lavender prostřednictvím tohoto vícegeneračního románu. Dokáže se Ava bránit zvráceným pohnutkám ostatních lidí?

O nakladatelství

Kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender vychází pod nakladatelstvím CooBoo, které vydává knihy především pro teenagery. Vzniklo v roce 2009. K nejúspěšnějším titulům patří Deník malého poseroutky, zpěvník Tomáše Kluse Já, písničkář, povstalecká trilogie Divergence, hororová série Darrena Shana Demonata nebo příběhy z Monster High.

O co soutěžíme?

V soutěži jsou 3 knihy Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender čekající na 3 výherkyně. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.

SOUTĚŽ: Vyhraj knihu Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender

Soutěž končí už 31. října 2014. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Simona Dušková
Charlotta Nová
Iva Vlčková

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář