SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Erotický bestseller a celosvětový hit Padesát odstínů šedi určitě nemusíme představovat. Teď je tady ale druhý díl s názvem Padesát odstínů temnoty (Fifty Shades Darker) a s ním i exkluzivní soutěž o pět čerstvých výtisků!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Soutěž o knihu Padesát odstínů temnoty

Temné fantazie mají pokračování

Na český překlad druhého dílu erotické trilogie autorky E. L. James, který se jmenuje Padesát odstínů temnoty, čekaly tisíce čtenářek. První díl naznačil, že přijde konec žhavého příběhu a lásky uhrančivého Greye a mladé Anastasie. Je to ale pravda? To ti odhalí díl druhý, jenž se ještě hlouběji ponoří do všech sexuálních tužeb a temných fantazií. V příběhu Padesát odstínů temnoty se dozvíš mnoho informací o tom, jak vlastně vznikly Christianovy sadomasochistické touhy a jak moc dokáže být Anastasie tolerantní. Zavítej znovu do červené komnaty a nech se ovládat!

O co soutěžíme?

pět čtenářek našeho serveru má možnost vyhrát absolutní knižní novinku Padesát odstínů temnoty a odhalit nejedno erotické tajemství.

Soutěž končí už 5. března 2013. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Kateřina Prošková
Radka Dvořáková
Ilona Nápravníková
Denisa Rothová
Renata Štolbová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář