SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Objevuješ ráda novinky ze světa kvalitní kosmetiky? Nyní máš jedinečnou příležitost vyhrát GreatBox, ve kterém ti každý měsíc až do tvých rukou dorazí překvapující výběr zajímavých produktů.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jak GreatBox funguje?

Box krásy GreatBox tě každý měsíc zavede do světa exkluzivní kosmetiky a milých překvapení. V každém balíčku najdeš celou řadu kosmetických vzorků a cestovních balení pečlivě vybraných produktů. GreatBox je i skvělý dárek, kterým můžeš potěšit třeba kámošku. U boxu krásy člověk nikdy neví, co ho čeká, a proto je každé nové vydání plné objevů. Pokud se ti nějaké kosmetika osvědčí, můžeš si ji objednat z e-shopu.

O co soutěžíme?

Celkem tři z vás, které do soutěžního formuláře vyplní co nejvíce kosmetických značek, vyhrají box krásy GreatBox úplně zdarma. Na všechny další čeká po ukončení soutěže možnost využít speciální ceny 249 Kč na březnovou edici, která opět přinese množství kvalitní kosmetiky.

SOUTĚŽ: Vyhraj jeden ze tří balíčků krásy GreatBox!

Soutěž končí už 14. března 2013 ve 12:00. Váhat se určitě nevyplatí, stačí jen splnit jednoduchý soutěžní úkol! Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Lucie Buřičová
Lenka Štusáková
Helena Tajčová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář