SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Vaginální záněty jsou potíže, které trápí ženy nejčastěji v létě. Komplikace se mohou objevit ale v průběhu celého roku. Nepříjemnostem je možné předejít vhodnou prevencí – tu poskytuje například přípravek Feminella Vagi C, o který si právě můžeš zasoutěžit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vagi C

Prevence a léčba

Pokud ve vaginálním prostředí dojde k narušení rovnováhy mezi ochrannými mikroorganismy, může dojít k zánětu. S jeho léčbou ti nejlépe poradí tvůj gynekolog. Při prvních potížích se s jeho návštěvou nevyplatí otálet. Abys snížila riziko zánětu, je třeba udržovat kyselé poševní prostředí, například právě pomocí vaginálních tablet Feminella Vagi C.

Vaginální tablety Feminella Vagi C obsahují vitamín C, který pozitivně upravuje narušenou vaginální mikroflóru. Okyselením vaginálního prostředí potlačuje Feminella Vagi C škodlivé bakterie a podporuje růst důležitých laktobacilů, které zajišťují zdravé poševní prostředí. Přípravek je možno kombinovat i s antimykotiky nebo poševními výplachy za účelem doléčení a stabilizace poševního prostředí. Pokud trpíš záněty pravidelně, je na místě tzv. cílená prevence. Pravidelným používáním Feminelly Vagi C můžeš prodloužit období bez potíží.

A na co si dát pozor?

  • Pozor na koupání v bazénu – po koupání je sliznice náchylnější k infekci, chlór hubí část potřebných bakterií, tím dochází k narušení přirozené vaginální mikroflóry a přemnožení kvasinek.
  • Pozor na dehydrataci – dopřejte si minimálně dva litry tekutin denně. Pokud pijete málo, dochází k zahuštění poševního hlenu a koncentraci kvasinek.
  • Pozor na přehnanou hygienu – nedostatečná hygiena může být příčinou zánětu stejně jako hygiena nadměrná. Poševní rovnováhu narušují zejména parfemovaná mýdla a časté mytí, používejte proto mýdla určená pro intimní hygienu se správným pH.

O co soutěžíme?

Pro čtyři z vás máme připraveny dvě balení produktu Feminella Vagi C. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku, soutěž trvá do 31. srpna 2014.
SOUTĚŽ: Vyhraj Feminellu Vagi C  - prevenci nepříjemných vaginálních zánětů
Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku.

Výherkyně soutěže

Hana Vopálková
Lada Novotná
Hana Habalová
Eva Nolčová

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář