SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s internetovým obchodem TIMEUP.cz přinášíme soutěž o dámské hodinky prestižní značky Festina. Najdi odpověď na soutěžní otázku a vyhraj skvělý módní doplněk.

avatar

TIMEUP.cz
Online prodej značkových hodinek, kabelek a šperků. Doprava zdarma!

SOUTĚŽ: Vyhraj elegantní dámské hodinky od TIMEUP.cz

Čas na nové hodinky?

Hodinky jsou v dnešní době víc než kdy předtím módním doplňkem, který vyjadřuje náš styl a vkus. Aktuální čas si většinou můžeš snadno zkontrolovat na mobilu, a proto je výběr dámských hodinek hlavně o designu, kvalitních materiálů a zpracování. Když se podíváš na ohromné množství položek, které jsou na TIMEUP.cz skladem, tak musíš uznat, že je rozhodně z čeho vybírat. Je úplně jedno, jestli hledáš luxusní hodinky na ples, nebo odolný kousek na sport. Odborníci ze zmíněného e-shopu ti rádi poradí s výběrem a jako pozornost obdržíš navíc při každém nákupu milý dárek zdarma. Nemusíš však zůstat pouze u hodinek, atraktivní jsou také dámské šperky a dámské tašky. Neváhej tak oživit letní šatník a udělat si radost.

Maximální péče

Pokud se bojíš objednávky hodinek z internetu, tak věř, že v TIMEUP.cz každé zboží prochází důslednou kontrolou a je pečlivě zabaleno tak, aby k tomě domů dorazilo co nejrychleji bez jediného šrámu. Poštovné a balné je navíc zdarma! V případě potřeby nabízí obchod také hodinářský servis.

Soutěž o hodinky

Nyní máš jedinečnou šanci vyhrát elegantní dámské hodinky Festina F16570/3. Tato značka s více než stoletou tradicí vyrábí velmi kvalitní hodinky, a proto je právem považována za jednu z nejúspěšnějších na světě.

SOUTĚŽ: Vyhraj elegantní dámské hodinky od TIMEUP.cz

Soutěž končí už 2. června 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Andrea Blažková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář