SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s audioteka.cz přinášíme soutěž o exkluzivní audioknihu Bridget Jonesová: Láskou šílená. Neváhej a vyhraj ji pod stromeček!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Bridget Jonesová: Láskou šílená

Trampoty a eskapády Bridget Jonesové

Bridget Jonesová se vrací po téměř šestnácti letech na scénu a opět se máme na co těšit. I když Bridget zestárla, stále se vrhá po hlavě do nových dobrodružství, řeší nadváhu, přitahuje jeden trapas za druhým a v neposlední řadě věří v lásku až za hrob. Při poslechu audioknihy se budeš smát, budeš plakat a budeš si představovat, jaké by to asi bylo mít Bridget za nejlepší kamarádku a společně s ní překonávat nové výzvy.

Audiotéka.cz nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. V nabídce najdeš přes 2100 atraktivních titulů mluveného slova. Zakoupené knihy jsou ve formátu MP3 a ty si je můžeš stahovat opakovaně. Nevíš, jestli se ti bude audiokniha líbit? Poslechni si před nákupem kapitolu zdarma, kterou najdeš u většiny audioknih.

O co soutěžíme?

Na jednu z vás, která správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku uvedenou níže, čeká jedinečná audiokniha Bridget Jonesová: Láskou šílená. Tento úsměvný román rozhodně stojí za poslech!

Soutěž končí již 18. prosince 2014. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Alena Jelínková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář