SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s internetovým obchodem KERATIN EXCLUSIVE přinášíme soutěž o kvalitní vlasovou regeneraci na bázi brazilského keratinu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Toužíš po krásných vlasech? Vyhraj Keratin Exclusive!

Řešení pro zničené vlasy

Vlasové kreace, barvení a další úpravy dávají vlasům pořádně zabrat. Výsledkem je nejen ztráta jejich lesku a hustoty, ale také roztřepené konečky a nedostatek ochrany před vnějšími vlivy. Stárnutí vlasů je zapotřebí řešit ještě dřív, než na sobě objevíš první šedivý vlásek. A věř, že to může být velmi brzy.

Vrať vlasům zdraví

Keratin Exclusive je revoluční přípravek na bázi brazilského keratinu, díky kterému vlasům vrátíš jejich zdravý vzhled. Pravidelným používáním dodáš vlasům ochranu, obnovíš jejich poškozenou strukturu a díky obsaženým látkám v přípravku se budou mnohem snadněji rozčesávat. Už nemusíš neustále bojovat s rotřepenými konečky a složitým nanášením kosmetických přípravků. Keratin Exclusive se snadno aplikuje do mírně vlhkých vlasů po jejich umytí běžným šamponem. Pak už jen stačí keratin nechat několik minut působit, vlasy rozčesat a vyfoukat. Pokud chceš dosáhnout maximálního efektu, můžeš keratin do vlasů zažehlit klasickou žehličkou na vlasy. Výsledkem je hříva jak z reklamy a pocit, že děláš pro své vlasy maximum.

Více informací o produtku získáte na oficiálních stránkách produktu: www.keratin-exclusive.cz

AKCE: Při objednávce získáte nejen slevu 50%, ale také poštovné zcela zdarma v případě platby předem.

O co soutěžíme?

Celkem na 3 soutěžící čeká revoluční vlasová regenerace Keratin Exclusive. Stačí správně zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku.

SOUTĚŽ: Toužíš po krásných vlasech? Vyhraj Keratin Exclusive!

Soutěž končí už 7. dubna 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Veškeré novinky ohledně produktu Keratin Exclusive a výsledky po jeho používání můžeš sledovat přímo na oficiálním facebooku! Staň se fanynkou a už ti nikdy neuniknou žádné zajímavé akce a tipy na to, jak mít krásné vlasy.

Výherkyně soutěže

Eva Brožová
Helena Zemková
Lucie Machalová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář