SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci se slevovým serverem Prasátko.cz přináší exkluzivní soutěž o pětisetkorunové poukazy na libovolnou akci z nabídky serveru. Užívej si slevy a další šťavnaté výhody, které pro tebe Prasátko vyčmuchává každý den. Zajímavé nabídky můžeš ochutnat bez rizika již nyní. Sympatické Prasátko.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci se slevovým serverem Prasátko.cz přináší exkluzivní soutěž o pětisetkorunové poukazy na libovolnou akci z nabídky serveru. Užívej si slevy a další šťavnaté výhody, které pro tebe Prasátko vyčmuchává každý den. Zajímavé nabídky můžeš ochutnat bez rizika již nyní. Sympatické Prasátko.cz nabízí slevy pro celou ČR.

Chytré nakupování můžete vyzkoušet bez rizika již nyní. Prasátko.cz nabízí slevy pro celou ČR

Prasátko si chce vyhodit z kopýtka a přinést ti momenty, na které budeš ráda vzpomínat.

Zvíře mezi slevovými servery

Dokážeš si představit opravdu tučnou slevu, která není pouze další trik na zákazníka? V té hromadě slevových serverů bez tváře to je pořádně těžké. Je mi ale potěšením představit ti Prasátko.cz. Stvoření přinášející jednoduše tučné slevy. Prasátko.cz přestává rozlišovat slevy na velké či malé. Nenutí tě zvát (možná až otravovat) stovky přátel na Facebooku kvůli aktivaci slevy. Vždyť slevu jako takovou lze podle mě rozdělit pouze na kvalitní a špatnou. Tu kvalitní si musíš užít do poslední koruny, kterou za ní zaplatíš. Je úplně jedno, zda-li jde o romantickou večeři při svíčkách, nebo adrenalinový zážitek dávající životu smysl. Prasátko si chce vyhodit z kopýtka a přinést ti momenty, na které budeš ráda vzpomínat.

O co se hraje?

Tři z vás mohou vyhrát poukaz na libovolnou akci serveru Prasátko.cz, každý poukaz je v hodnotě 500 Kč a je platný do 31. 12. 2011. Omrkni aktuální nabídku a sama uvidíš, že poukázku rozhodně využiješ.

Tato unikátní soutěž končí už 13. února 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Petra Hohlsteinová
Jana Ostrčilová
Kateřina Lapáčková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář