SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci se značkou adidas Originals ti přinášíme soutěž o trendy tašku.

avatar

adidas Originals
Soutěž o rockovou kabelku adidas Originals

SOUTĚŽ: Rockový styl v podání adidas Originals

Nezapadneš v davu

Letní hudební festivaly se nezadržitelně blíží a s nimi se opět vrací klasický rockový styl. Inspiruj se značkou adidas Originals a vybav se oblečením a doplňky se zlatými cvočky, ve kterých zaručeně nezapadneš v davu.

Nic pro módní stydlivky

Cvočky jsou jedním z trendů, který se vrací každou sezónu. A není se čemu divit! Jejich použitím lze vytvořit nápadité kousky a upoutat pozornost. Designéři adidas Originals letos sáhli po cvočkách ve zlaté a zlato-růžové barvě. To už není klasická záležitost pro módní stydlivky. Pokud si netroufáš na odvážné outfity v tomto stylu, zaměř se na doplňky a pořiď si do začátku například praktickou a trendy tašku, kam snadno schováš vše, co je na tu pravou festivalovou jízdu potřeba. Všechny kousky rockové minikolekce adidas Originals jsou k zakoupení ve vybraných značkových prodejnách adidas, vybraných prodejnách sítě A3 SPORT a Molo-sport a v prodejně FD Sport a Sport4family.

O co soutěžíme?

Ty ale pro kabelku do obchodu nemusíš. Stačí, když správně zodpovíš soutěžní otázku a níže zobrazená kabelka může být tvoje!

SOUTĚŽ: Rockový styl v podání adidas Originals

Soutěž končí už 19. května 2014. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Klára Karasová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář