SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Osobní trenér Vladimír Veverka vezme jednu ze čtenářek našeho serveru zdarma do pražského fitness centra a posilovny Axagym. Tam jí poskytne první lekci plnou zajímavých informací a návod na to, jak získat vysněnou postavu. Nechceš tou čtenářkou být zrovna ty?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Fitness trenér Vladimír Veverka

Uvidíš, že cvičení je radost

Hledáš způsob, jak ze cvičení udělat běžnou a v neposlední řadě zábavnou součást tvého života? Osobní trenér Vladimír Veverka ti pomůže najít cestu za vysněnou postavou. Sama pak uvidíš, že dobrá nálada a sebevědomí se dostaví automaticky. Vladimír má bohaté zkušenosti nejen se cvičením, ale také zdravým životním stylem a motivací. V nedávno publikovaném rozhovoru prozradil pár zajímavých informací, ale osobní zkušenost v podobě tréninku s ním rozhodně nic nenahradí.

SOUTĚŽ: První trénink s osobním trenérem včetně vstupu do fitka

O co soutěžíme?

Jedna z vás má jedinečnou příležitost vyhrát první trénink s osobním trenérem Vladimírem Veverkou zdarma + volný vstup do pražského fitness centra a posilovny Axagym.

Soutěž končí už 14. února 2013. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Jana Valášková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář