SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Svátek zamilovaných se rychle blíží a ty máš nyní exkluzivní příležitost vyhrát sexy šperk, který tvého partnera nenechá chladným!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Překvap ho na prvního Máje, vyhraj sexy šperk

Objevování slastných novinek

Ptáš se, jaký sexy šperk vlastně můžeš vyhrát? Vezmeme to hezky od začátku. Jednou z nejoblíbenějších pomůcek a hraček pro dospělé je anální kolík. Lze ho sehnat v různých variantách, které se od sebe mohou lišit materiálem, velikostí či designem. Jedno je ale spojuje – slast! Okolí análního otvoru je pro některé ženy sice zapovězeným územím, ale pokud najdeš odvahu, dráždění v této oblasti plné nervových zakončení tě rozhodně dostane. Sexy šperk je typem análního kolíků, který zaujme na první pohled a výrazně se liší od podobných produktů.

Proč toužit po sexy šperku?

Šperk do zadečku je něco, co tě dost možná šokuje. K čemu je to dobré? A bude tě to vzrušovat? Pokud se s partnerem chystáš vyzkoušet anální sex, je sexy šperk skvělým tréninkem. Používání šperku není ale jen klíčem k užívání si análního sexu, zlepšuje také prožitky při běžném sexu a snadněji s ním dosáhneš orgasmu. Šperk také můžeš nosit při běžných činnostech a ve vhodný (ale i nevhodný) moment s ním překvapit přítele. Toho pohled na tvojí ozdobu rozhodně potěší a přesvědčí ho o tom, že dokážeš být v sexu stále velmi vynalézavá.

Sexy šperk

Kvalita z našich končin do tvých končin

Sexy šperk ze stránek SexySperk.cz se vyrábí u nás v ČR z velmi kvalitní nerezové oceli a je osazen broušeným kamenem ze skláren v Jizerských Horách. Tvar je navržen přesně tak, aby skvěle padl do zadečku a dráždil tak, jak má. Podobné produkty z Číny sice mohou na první pohled vypadat atraktivně, ale pod jejich pochromovanou slupkou se ukrývá nekvalitní materiál a nepříliš povedené imitace kamene z plastu. Používání takového výrobku může ohrozit i zdraví.

O co soutěžíme?

Pochopitelně, že o pořádnou dávku vzrušení v podobě nového sexy šperku.

1. cena: Anální klenot Twister + Luxusní kožený obal v celkové ceně 1590 Kč
2. cena: Anální klenot Smoothie v celkové ceně 975 Kč

SOUTĚŽ: Překvap ho na prvního Máje, vyhraj sexy šperk

Soutěž končí už 25. dubna 2014. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Jarmila Steinbauerová
Miluše Kyptová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář