SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s webem PestrýJídelníček.cz ti přinášíme exkluzivní soutěž, ve které máš možnost vyhrát zajímavé ceny pro tvůj zdravější životní styl! Tak neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přes 200 tisíc lidí chce pestrý jídelníček

Toužíš zhubnout nějaké to kilo, ale stále se ti nedaří? Bez správné stravy to jen tak nepůjde, protože právě ta tvoří až 70 % úspěchu. O tom se již přesvědčilo více než 200 tisíc lidí, kteří si nechali zdarma sestavit jídelníček prostřednictvím webu PestrýJídelníček.cz, který se i tobě může stát průvodcem za vysněnou postavou.

Pestrý jídelníček

Je to jednoduché! Vyplníš několik základních údajů a jídelníček máš ihned k dispozici. Nehledej v tom žádný trik, jídelníček doopravdy dostaneš zcela zdarma! Pokud tě zajímají zdravé recepty, doporučujeme sledovat facebook.com/pestryjidelnicek, kde na tebe zároveň čeká i motivace a další praktické rady.

O co soutěžíme?

Partner soutěže PestrýJídelníček.cz připravil pro 3 výherkyně, které správně zodpoví soutěžní otázku, opravdu velmi atraktivní ceny.

  • 1. cena: Fitbit Zip Magenta – chytrý sporttester, který monitoruje tvoje aktivity včetně spálených kalorií
  • 2. cena: Ultra Cutter – velmi kvalitní suplement zvyšující odolnost a podporující redukci tuku
  • 3. cena: Čtyřhodinový šéfkuchař – neobyčejná kuchařka, bestseller a průvodce světem rychlého učení

Ceny v soutěži

Soutěž končí již 24. června 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Marie Bašistová
Alena Pitronová
Marie Světelská

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.