SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci se značkou Pylones přinášíme soutěž o dárky, které jsou veselé, pestré, kouzelné – zkrátka úplně jako samotný svět Pylones plný designových doplňků a věcí pro radost!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Originální a stylové dárky značky Pylones

Exkurze do světa Pylones

Také ti přijde, že originalita je čím dál tím vzácnější? Že všechny výrobky jsou si podobné? Značka Pylones přináší výrobky s osobitou duší, které si zamiluješ. Je čas zamávat šedé uniformitě a zaměřit se na netradiční dárky pro své blízké a doplňky oživující libovolný prostor od kuchyně po kancelář. Je zbytečné obklopovat se nudou, když máš příležitost udělat si hned ráno radost. Pylones tě může provázet na každém kroku. Nevěříš? Posnídat můžeš z designového talířku, čas k odchodu do práce či školy ti ukáží vtipné hodiny a na cestu s sebou si vezmeš termosku s potiskem. Do kabelky nesmíš zapomenout přihodit komiksové kapesní zrcátko a pouzdříčko na make-up, které ti budou kámošky závidět. Že venku prší? Nevadí, schovej se pod deštníkem s nezaměnitelnou rukojetí.

Kudykam za stylem

Skupina talentovaných designérů značky Pylones se ze všech sil snaží, aby tvůj den byl plný barev. Jejich výrobky si můžeš prohlédnout a objednat přímo na stránkách pylones-eshop.cz. Francouzský design můžeš obdivovat také přímo v kamenných obchodech Pylones, které najdeš v Praze na adrese 28.října 376/11 a Karlova 178/22. Přehlídka uměleckých děl pro každodenní potřebu si získá tvou pozornost na první pohled.

Kamenný obchod Pylones

O co s Pylones soutěžíme?

Tři z vás mají jedinečnou příležitost vyhrát tři velmi zajímavé dárky. Stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku. O co tedy soutěžíme a na co se můžete těšit?

1. cena: Polokupolový prsten
Tento netradiční doplněk oživý libovolný outfit. Pod sklem se ukrývá barevná tekutina, která vytváří velmi zajímavý efekt. Rozměr kroužku je nastavitelný.
1. cena

2. cena: Pouzdro na cestovní pas
Období dovolených se rychle blíží. Na cestách určitě oceníš praktického a stylového pomocníka v podobě pouzdra na pas, letenku či další důležité dokumenty.
2. cena

3. cena: Pinzeta
Pinzeta patří do povinné výbavy každé ženy, které o sebe pečuje. Potřebuješ upravit tvar obočí? Chceš se zbavit otravných chloupků? S vychytanou pinzetou to zvládneš jedna dvě.
3. cena

Soutěž končí už 17. června 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Eva Školová
Lucie Hořejší
Věra Musilová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář