SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Legendární taneční akce Sensation míří opět do Prahy a již v květnu se O2 arena převleče do bílého. Pokud chceš být i ty svědkem nezapomenutelné noci plné tance, zúčastni se naší exkluzivní soutěže o vstupenky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Legendární taneční akce Sensation míří opět do Prahy a již v květnu se O2 arena převleče do bílého. Pokud chceš být i ty svědkem nezapomenutelné noci plné tance, zúčastni se naší exkluzivní soutěže o vstupenky. Sensation INNERSPACE je obrovská akce, které po zemích jako Holandsko a Norsko přichází i do ČR, aby tě zavedla na dobrodružnou cestu po sedmi etepách osvícení. Že to zní zajímavě? To si piš!

Sensation INNERSPACE je garancí toho, že na jaře se všechny pohledy tanečníků upřou na Prahu.

Sensation INNERSPACE je garancí toho, že na jaře se všechny pohledy tanečníků upřou na Prahu.

Žij jen přítomností!

Spektakulární svátek všech milovník tance pod názvem Sensation patří již k legendám. Bude se jednat již o šestý ročník v řadě u nás! Sensation je jedna z vůbec nejpropracovanějších a největších dance akcí nejen u nás, ale i v celé řadě jiných států. Veškeré detaily jsou vyšperkovány do posledního detailu, takže se můžeš těšit na perfektní zvuk, vychytané efekty a zástup kvalitních DJs. Taneční parket pro tebe bude důkazem toho, že je zapotřebí užívat si přítomnost! Sensation INNERSPACE přináší zcela odlišnou realitu a stav, který na jiné akci nezažiješ!

O co se hraje?

Ve hře jsou celkem dvě standardní vstupenky na akci Sensation INNERSPACE, která pohltí dne 19. května pražskou O2 arenu. Vyhraj vstupenky do jiného prostoru, ve kterém bude ve stejný moment tisíce dalších tanečníků.

Tato unikátní soutěž končí už 4. března 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Petr Pechman

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář