SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Chceš vyhrát dvě vstupenky na originální hip-hopový muzikál a k tomu jako bonus získat CD s muzikálovými songy? Neváhej a zapoj se do naší soutěže, ve které tři z vás vyhrají balíček obsahující dvě vstupenky a originální soundtrack. Muzikál Príbeh ulice viděly desítky tisíc lidí a ty se k nim můžeš zdarma připojit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Chceš vyhrát dvě vstupenky na originální hip-hopový muzikál a k tomu jako bonus získat CD s muzikálovými songy? Neváhej a zapoj se do naší soutěže, ve které tři z vás vyhrají balíček obsahující dvě vstupenky a originální soundtrack. Muzikál Príbeh ulice viděly desítky tisíc lidí a ty se k nim můžeš zdarma připojit. Excelentní choreografie, poutavý příběh, taneční show a atraktivní hip-hopové prostředí dává dohromady surové svědectví z ulice. V hlavních rolích budou moci diváci navíc vídat mimo slovenských představitelů také Karla Rodena a Davida Krause.

Soutěž Príbeh ulice

Vyhraj v soutěži Príbeh ulice a jdi se zdarma podívat na tento unikátní muzikál.

Soutěž o lístky a soundtrack

Tři z vás vyhrají po dvou volných vstupenkách na libivolný březnový termín a originální soundtrack Príbeh ulice. Stačí zodpovědět jednu snadnou otázku! Ale pospěš si, soutěž probíhá pouze do 16. března 2010.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Anna Sedláková – dvě volné vstupenky + CD
Barbora Martinů – dvě volné vstupenky+ CD
Lucie Hejduková - dvě volné vstupenky+ CD

Výhercům gratuluji a přeji příjemný hip-hopový zážitek. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.