SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz přináší exkluzivní soutěž o 2 vstupenky na koncert hardrockové čtyřky Mr. Big, které po dvou letech přijíždí do Prahy představit našláplou desku s názvem “What if…”. Kapela Mr.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz přináší exkluzivní soutěž o 2 vstupenky na koncert hardrockové čtyřky Mr. Big, které po dvou letech přijíždí do Prahy představit našláplou desku s názvem “What if…”. Kapela Mr. Big vznikla již v roce 1988 a od té doby si získala srdce velkého množství fanoušků po celém světě včetně takových zemí jako je například Brazílie či Japonsko.

Chceš vyhrát dvě vstupenky na pražský koncert legendární kapely Mr.Big?

Chceš vyhrát dvě vstupenky na pražský koncert legendární hardrockové kapely Mr.Big?

Talentovaná partička

Skupina Mr. Big Eric v obsazení Eric Martin, Paul Gilbert, Billy Sheenan a Pat Torpey přináší desku, která je jasným důkazem toho, že se jedná o partičku veskutečně velkých hudebníků. Mr. Big je synonymem pro nezapomenutelné hity, přičemž je úplně jedno, zda-li se jedné o rockové balady, heavy-metal nebo blues rock pecky.

O co se hraje?

Jedna z vás má šanci vyhrát 2 vstupenky na koncert, který se uskuteční již 5.10. 2011 v pražské Retro Music Hall.

Tato unikátní soutěž končí už 18. září 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Monika Lašáková – 2 vstupenky na koncert MR. BIG

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář