SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Beach open air festival MÁCHÁČ 2010 se blíží a Kámoška přináší soutěž o 2×2 lístky. Další ročník unikátního plážového mejdanu se koná dne 20.8.2010 a je opět zárukou světových i domácích djských hvězd. Tento rok je navíc jubilejní, protože tisíce milovníků párty se tentokrát na Mácháč sjedou již po desáté.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENABeach open air festival MÁCHÁČ 2010 se blíží a Kámoška přináší soutěž o 2×2 lístky. Další ročník unikátního plážového mejdanu se koná dne 20.8.2010 a je opět zárukou světových i domácích djských hvězd. Tento rok je navíc jubilejní, protože tisíce milovníků párty se tentokrát na Mácháč sjedou již po desáté. Chceš vstupenky? Tak se pojď společně s Kámoškou pořádně odvázat na plážovej mejdánek.

Hlavním headlinerem festivalu je AXWELL, kterého můžeš znát díky hitu Feel The Vibe.

Hlavním headlinerem festivalu je AXWELL, kterého můžeš znát díky hitu Feel The Vibe.

Plážový mejdan s cool atmoškou

Mácháč uzavírá každý rok letní plážovou sezónu, takže pokud si chceš konec prázdnin pořádně užít, určitě zavítej dne 20.8. na pláž Klůček/Doksy u Máchova jezera. Největším tahákem festivalu je světový producent AXWELL ze slavného tria Swedish House Mafia. Mezi další hvězdy programu patří Sidney Samson, Max Vangeli, Marco V, LayDee Jane a další. Vstupenky v předprodeji tě vyjdou na 795 Kč, přímo na místě už za 900 Kč. Pokud chceš tedy ušetřit, není nic snažšího než odpovědět na naší soutěžní otázku.

O co se hraje?

Dvě z vás vyhrají po dvou běžných vstupenkách na beach open air festival Mácháč 2010.  Tato atraktivní soutěž končí už 10. 8. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho. Oba lístky pošleme tak, aby si je měla u sebe nejpozději 15.8. 2010.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Lenka Blažková – 2 vstupenky
Ivana Kudeřičová - 2 vstupenky

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář