SOUTĚŽ BYLA UKONČENA -Kámoška ti přináší vstupenky na taneční zážitek roku, na kterém se představí hvězdy jako je Mauro Mondello, Teddy O či Kurd Maverick. Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou otázku. Klubová noc v pražském klubu SaSaZu je zárukou opravdu vymazlené párty, o které se bude mluvit ještě celý rok.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA -Kámoška ti přináší vstupenky na taneční zážitek roku, na kterém se představí hvězdy jako je Mauro Mondello, Teddy O či Kurd Maverick. Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou otázku. Klubová noc v pražském klubu SaSaZu je zárukou opravdu vymazlené párty, o které se bude mluvit ještě celý rok. Užij si tanec na 100 % a bav se jako nikdy!

Užij si klubovou noc v pražském klubu SaSaZu a zažij párty zahraničních parametrů.

Užij si klubovou noc v pražském klubu SaSaZu a zažij párty zahraničních parametrů.

Chrám hudby

Na úspěch předchozích akcí, které souhrnně navštívilo na deset tisíc lidí, navazuje pořadatelská agentura Dance Corporation komorněji laděnou “klubovou nocí” v pražském SaSaZu. Dance Celebration garantuje stylovou party zahraničních parametrů. Těšit se můžeš na nadstandarní a maximálně komfortní prostředí, prvotřídní technické vybavení a v neposlední řadě program nabízející vskutku elitní zahraniční DJe. Celá akce proběhne 4. března v SaSaZu, kde se v rámci večera představí takové hvězdy jako je Mauro Mondello, Teddy O a Kurd Maverick. Prvzní zmíněný se vloni v září představil v roli hosta na pražském vystoupění Davida Guetty. Teddy O zase vystupoval s hvězdami jako je Eminem nebo Rihanna. Třetím velikánem v programu je německý DJ a producent Kurd Maverick.

O co se hraje?

Tři z vás mohou vyhrát po dvou vstupenkách na akci Dance Celebration, která proběhne 4. března v pražském SaSaZu.

Tato vytančená soutěž končí už 28. února 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Daniela Jakubíková – 2 vstupenky na Dance Celebration
Eva Dohnalová – 2 vstupenky na Dance Celebration
Jitka Kabatníková – 2 vstupenky na Dance Celebration

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář