SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška a Jay Diesel ti přináší vychytanou soutěž o několik vlastnoručně podepsaných alb! Neváhej ani chvilku a vyhraj tenhle sběratelský unikát, na kterém kromě autogramu najdeš jako bonus také velmi známou skladbu Moje Ex s Tomem Malárem. V pořadí druhá deska Jay Diesela s numerologickým názvem „DESET“ vyšla dne 10. 10.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška a Jay Diesel ti přináší vychytanou soutěž o několik vlastnoručně podepsaných alb! Neváhej ani chvilku a vyhraj tenhle sběratelský unikát, na kterém kromě autogramu najdeš jako bonus také velmi známou skladbu Moje Ex s Tomem Malárem. V pořadí druhá deska Jay Diesela s numerologickým názvem „DESET“ vyšla dne 10. 10. 2010 v 10 hodin 10 minut a 10 sekund. Chceš vyhrát originál s podpisem jednoho z nejznámějších interpretů české hip-hopové scény? Tak jdi do toho!

Jay Diesel do soutěže podepsal pět svých alb s názvem DESET. Chceš vyhrát jedno z nich?

Jay Diesel do soutěže podepsal pět svých alb s názvem DESET. Chceš vyhrát jedno z nich?

Jay Diesel osobně!

Tenhle interpret je na scéně už pěknou řádku let a jeho fanoušci ho cení za texty k zamyšlení, charizmatický projev a v neposlední řadě také přístup, se kterým k tvrobě hudby přistupuje. Jay Diesel zkrátka dělá to, co miluje. Odměnou jsou pak pro tebe real skladby, jenž donutí člověka k zamyšlení. Podívej se na exkluzivní a velmi vydařený rozhovor s Jay Dieselem, kde Kámoška tohohle rodáka z Rychnova nad Kněžnou trošku více vyzpovídala. Veškeré další informace a třeba i odkazy na stažení dvou vyšperkovaných mixtapů najdeš na jediných oficiálních stránkách Jay Diesela. Zkrátka povinnost pro každého, komu český hip-hop přirostl k srdci.

Novinka! Tafrob, Jay Diesel, MoreloKatr – Vidím věci jinak

O co se hraje?

V této soutěži čeká na pět z vás vlastnoručně podepsané album DESET! Nemusím snad dodávat, že se jedná doopravdu o sběratelský unikát. Byla by škoda si nechat šanci na výhru utéct.

Tato soutěž končí už 5. června 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Miroslava Honzová – vlastnoručně podepsané album DESET
Lenka Melichárková – vlastnoručně podepsané album DESET
Marie Štecherová – vlastnoručně podepsané album DESET
Lenka Burýšková – vlastnoručně podepsané album DESET
Vendula Bednaříková – vlastnoručně podepsané album DESET

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář