SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem SperkyProZeny.cz přináší atraktivní soutěž o slevové kupóny v celkové hodnotě 4500 Kč.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem SperkyProZeny.cz přináší atraktivní soutěž o slevové kupóny v celkové hodnotě 4500 Kč. Neváhej a využij unikátní šanci! Díky soutěži můžeš zcela zdarma či se super slevou získat náhrdelníky, náramky, náušnice a další slušivé šperky pro ženy z široké nabídky zmíněného obchodu. Dokážeš najít odpověď na jednoduchou otázku? Kámoška přeje všem hodně štěstí v soutěži!

Slevový kupón můžeš použít na nákup libovolných šperků s více než 60 druhy kamenů. Na vítězku čeká kupón v hodnotě 2500 Kč.

Výhru můžeš použít na nákup libovolných šperků s více než 60 druhy kamenů. Hlavní výhra má hodnotu 2500 Kč.

Žena a šperk patří k sobě

Šperky z pravých přírodních kamenů ti nabízí neopakovatelný pocit při jejich nošení. Kameny v sobě nosí energii a léčivou moc, kterou u běžných šperků budeš jen těžko hledat. Pokud se chceš dozvědět o těchto špercích víc, neváhej se podívat na článek šperky s přírodním kouzlem. V něm kromě hromady zajímavých informací najdeš i 15% slevu na nákup libovolného zboží v e-shopu SperkyProZeny.cz. Využij této šance, jenž se ti nabízí exkluzivně pouze na Kámošce. Krásu šperků z přírodnin si snadno zamiluješ.

O co se hraje?

Ve hře jsou tři slevové kupóny na nákup zboží u partnera soutěže. První místo reprezentuje slevový kupón na 2500 Kč, druhé místo na 1500 Kč a třetí místo na pěkných 500 Kč.  Vybírat můžeš doopravdy z celého sortimentu, takže na tebe čekají nádherné soupravy, luxusní náhrdelníky či překrásné náramky. Záleží jen na tobě, co se ti v nabídce zalíbí. Sleva se uplatňuje na celý nákup včetně poštovného a balného.

Tato kouzelná soutěž končí už 25. srpna 2010.  Neváhej a zkus najít odpověď na jednoduchou otázku. Od možnosti vyhrát zdarma šperky tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

1. cena – Alena Grossová – 2500 Kč kupón
2. cena – Jana Pacholíková – 1500 Kč kupón
3. cena – Lenka Malá – 500 Kč kupón

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář