SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz ti ve spolupráci s internetovou lékárnou LNI.cz přináší exkluzivní soutěž, ve které mohou čtyři z vás vyhrát první test na HIV pro domácí použití v ČR. Tento test nabízí vynikající přesnost testování a výsledek už během pouhých 60 sekund.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Kámoška.cz ti ve spolupráci s internetovou lékárnou LNI.cz přináší exkluzivní soutěž, ve které mohou čtyři z vás vyhrát první test na HIV pro domácí použití v ČR. Tento test nabízí vynikající přesnost testování a výsledek už během pouhých 60 sekund. HIV TEST INSTI je navíc schválen Ministerstvem zdravotnictví a nabízí velmi diskrétní způsob odhalení infekce virem HIV. Záleží ti na tvém životě? Neváhej a pusť se do soutěže!

Rychlé výsledky na první pohled a vynikající přesnost - přesně to HIV TEST INSTI nabízí!

Rychlé výsledky na první pohled a vynikající přesnost - přesně to HIV TEST INSTI nabízí!

Konečně spolehlivý a rychlý HIV test

Na trhu se konečně objevil dostupný přípravek pro zjištění HIV viru v krvi, který je velice přesný a diskrétní. Rychlý HIV test si můžeš udělat klidně doma, protože balení obsahuje kromě všech testovacích komponent také velice srozumitelné pokyny. Výsledek testu vidíš na první pohled už za jednu minutu! Veškeré detaily o testu nabízí online lékárna na svých stránkách.

O co se hraje?

Ve hře je 4x HIV TEST INSTI, který do soutěže poskytla internetová lékárna Léky na internetu. Vyhraj nejkomfortnější a nejrychlejší způsob zjištění viru HIV v krvi.

Tato unikátní soutěž končí už 31. prosince 2010. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát HIV TEST INSTI tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Lucie Kunešová – 1x HIV TEST INSTI
Jana Metlíková – 1x HIV TEST INSTI
Zuzana Hanychová – 1x HIV TEST INSTI
Libuše Khirová – 1x HIV TEST INSTI

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář