SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem avon-levne.cz přináší atraktivní soutěž o nový parfém Outspoken Intense By Fergie a elegantní hodinky Adelle z produkce firmy Avon. Pokud chceš i ty vyhrát jednu ze zmíněných cen, neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem avon-levne.cz přináší atraktivní soutěž o nový parfém Outspoken Intense By Fergie a elegantní hodinky Adelle z produkce firmy Avon. Pokud chceš i ty vyhrát jednu ze zmíněných cen, neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku. Šance vyhrát odvážnou a inspirativní vůni se nebude jen tak opakovat!

Vyhraj nový a velmi energický parfém Outspoken Intense By Fergie a elegantní hodinky Avon Adelle.

Neváhej a vyhraj nový parfém Outspoken Intense By Fergie a elegantní hodinky Avon Adelle.

Kosmetika Avon levně a rychle

Internetový obchod avon-levne.cz ti přináší stovky kvalitních a oblíbených produktů z kompletní produkce značky Avon až s 60% slevou. Součástí nabídky je i vlasová a tělová kosmetika, které je základem sexy vzhledu pro příležitosti, které vyžadují tvé sebevědomí a šarm. Při objednávce nad 500 Kč navíc získáš milý dárek a při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zdarma, což se v blížícím se období vánočních svátků jednoznačně hodí. Obchod avon-levne.cz je doopravdy jediné místo, kde nakoupíš výrobky světoznámé značky Avon o poznání levněji.

O co se hraje?

Hned tři z vás mohou vyhrát atraktivní ceny od partnera soutěže. Hlavní výhrou je nový parfém Outspoken Intense By Fergie, jenž přináší úchvatnou kompozici velmi provokativních vůní. Pokud chceš být ve středu pozornosti a okouzlit tvé okolí, je tato novinka jasnou volbou. Na další dvě výherkyně čekají elegantní hodinky Adelle z produkce firmy Avon. S takovými již nikdy nepřijdeš na schůzku pozdě.
Ceny - soutěž avon-levne.cz
Tato unikátní soutěž končí už 21. listopadu 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Eva Kašarová – parfém Outspoken Intense By Fergie
Olga Kočová – hodinky Adelle
Eva Filipčíková – hodinky Adelle

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář