SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Hledáš často ztracenou ponožku? Kámoška ti ve spolupráci s obchodem 2ponozky.cz přináší exkluzivní soutěž o praktický ponožkovač, jenž problém lichých ponožek vyřeší jednou provždy. Ztracenou ponožku sice nenajde, ale je to velmi praktický pomocník, který ponožky spolehlivě pohlídá v páru od chvíle, kdy je sundáš z nohou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAHledáš často ztracenou ponožku? Kámoška ti ve spolupráci s obchodem 2ponozky.cz přináší exkluzivní soutěž o praktický ponožkovač, jenž problém lichých ponožek vyřeší jednou provždy. Ztracenou ponožku sice nenajde, ale je to velmi praktický pomocník, který ponožky spolehlivě pohlídá v páru od chvíle, kdy je sundáš z nohou. Neváhej a pusť se do soutěže, kde stačí najít odpověď na jednu jednoduchou otázku.

Sepnout, vyprat, pověsit a uklidit. Neustále v páru. Výhody ponožkovače oceníš každý den.

Sepnout, vyprat, pověsit a uklidit. Neustále v páru. Výhody ponožkovače oceníš každý den.

STOP ponožkožroutům!

Ponožkovač je jednolitý plastový kolíček vhodný do pračky i sušičky. Svoje ponožky budeš mít už vždy v páru, což šetří nejen čas, prostor při sušení či skládání, ale v neposlední řadě i peníze. Vzpomeň si na to, kolik ponožek si jako lichých musela jen tak vyhodit? Špinavé ponožky stačí sepnout ponožkovačem, hodit je do pračky a nakonec je za háček na ponožkovači pověsit na sušák. Snadnější už to doopravdy být nemůže. Kolíček od 2ponozky.cz je vyrobený z velmi kvalitního materiálu, a proto snadno odolá i velmi vysokým teplotám v sušičce.

Pět důvodů pro nákup ponožkovače

Praktický vynález přináší celou řadu výhod, kterou dokážeš ocenit nejen ty, ale celá tvoje rodina. Navíc to není věc, kterou by člověk koupil a použil jednou za rok. Výhody ponožkovače dokážeš ocenit prakticky každý den

  1. Žádné liché ponožky schované ve skříni.
  2. Ušetřené peníze za nákup nových párů.
  3. Konec zdlouhavému párování ponožek.
  4. Úspora místa na sušáku na prádlo.
  5. Možnost je bez obav sušit v sušičce.

O co se hraje?

V této exkluzivní soutěži na tři z vás čekají různá balení ponožkovače.

1. cena - Big Pack balení ponožkovače /50 ks/
2. cena – Family Pack balení ponožkovače /35 ks/
3. cena – Single Pack balení ponožkovače /15 ks/

Tato soutěž končí už 9. května 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

1. cena – Eva Bašková
2. cena – Šárka Holečková
3. cena – Jitka Marková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář