SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Pokud chceš oživit svůj šatník o zajímavý doplněk a zároveň udělat něco pro ochranu svého zdraví, neváhej ani chvilku a zúčastni se naší soutěže! Kámoška ve spolupráci s obchodem KikaStyle.cz přináší šanci vyhrát Hippsy – ochranu před prochladnutím.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAPokud chceš oživit svůj šatník o zajímavý doplněk a zároveň udělat něco pro ochranu svého zdraví, neváhej ani chvilku a zúčastni se naší soutěže! Kámoška ve spolupráci s obchodem KikaStyle.cz přináší šanci vyhrát Hippsy – ochranu před prochladnutím. Už se nemusíš podřizovat výstřelkům módy, protože tento vynález nejenže dobře vypadá, ale navíc tě ochrání před prochladnutím během sportování, sezení v klimatizovaných prostorech a dalších aktivit. Na tři z vás čeká Hippsy dle vlastního výběru, tak na co ještě čekáš?

soutez-hippsy

Soutěž o pestrobarevné Hippsy, které ti kryje záda!

Revoluční ochrana pasu

Pokud stále nevíš, jak skvělou věc můžeš vlastně vyhrát, doporučuji ti přečíst si článek o Hippsy, ve kterém navíc najdeš i slevový kupón na 10 %. Léto se blíží a ty určitě budeš chtít vyrazit na kolo, kolečkové brusle či třeba na procházku do lesa. Pro vzniknutí zdravotních problémů pak stačí chladnější vánek v kombinaci s odhalenými zády. Riziko prostydnutí se týká všech žen bez ohledu na věk. Buď připravená a zároveň IN. Jeden ze tří Hippsy na tebe už čeká, stačí zodpovědět jednoduchou otázku.

O co se hraje?

V soutěži jsou 3 Hippsy dle vlastního výběru. Na výběr máš ze 17 barev a několika velikostí. Soutěž končí už 30. 5. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Blanka Bergnerová – Hippsy dle vlastního výběru
Radka Drescherová - Hippsy dle vlastního výběru
Lucie Buriánková - Hippsy dle vlastního výběru

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář