SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem STYLOMAT.cz přináší exkluzivní soutěž o oblečení, které má styl. Hlavní cenou je lákavá poukázka v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky obchodu. Vyber si letní šaty, moderní plavky či třeba legíny, kterou jsou nyní opravdu v kurzu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem STYLOMAT.cz přináší exkluzivní soutěž o oblečení, které má styl. Hlavní cenou je lákavá poukázka v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky obchodu. Vyber si letní šaty, moderní plavky či třeba legíny, kterou jsou nyní opravdu v kurzu.

Najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a vyhraj poukázku na nákup stylového oblečení.

Najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a vyhraj poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup stylového oblečení.

Chceš mít styl?

Každá z nás má požadavky na oblečení jiné, ale v něčem jsme my ženy přesto stejné. Jednotlivé kousky by měly vytvářet přesvědčivý celek, který jen tak nezapadne v davu. Outfit by měl být zároveň pohodlný a odpovídat trendům. V neposlední řadě koukáme i po férové ceně, protože nikdo nechce utratit veškeré úspory za jedny šaty. Pokud nevíš, kde hledat, zaměř svou pozornost na STYLOMAT.cz, na jehož skladě najdeš celou řadu stylových kousků od oblečení pro volný čas až po sexy kreace na divokou párty.

O co se hraje?

Díky partnerovi soutěže máš jedinečnou možnost vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky obchodu STYLOMAT.cz. Tak co, už ti něco padlo do oka?

Soutěž končí už 6. května 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Šárka Rychlá - poukázka na 500 Kč

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář